e
sv

Google’ın Katlanabilir Telefonunun Özellikleri Ortaya Çıktı: İşte Google Pixel Fold Hakkında Bildiklerimiz

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Google’ın yıllarca beklenen ilk şifreleme telefonu Pixel Fold’a ilişkin yeni bilgiler ortaya çıktı.

Teknoloji devi Google’ın uzun yıllardır kendi şifreleme telefonunu üzerinde yürütüyor. 2023 yılında nihayet bizlerle buluşması beklenen bu telefon, şimdilik ‘Pixel Fold’ olarak isimlendiriliyordu.

Heyecanla beklenen cihaz hakkında son zamanlarda birçok bilgi de internet ortamlarında dolaşmaya başlamıştı. Şimdi ise Pixel Fold’un özelliklerine ilişkin bazı yeni bilgiler geldi. 9to5Google’ın aktardığı özellikler, kullanım boyutu, ağırlığı ve bataryası gibi açıklama bilgileri sunuyor.

Google Pixel Fold, Galaxy Z Fold 4’ten Daha Ağır Olacak

piksel katlama

Çıkan yeni bilgiye göre Google’ın gizli telefonu, 140 mm alıcı ve 80 mm alıcı olacak. Bu bilgiler, Samsung Galaxy Z Fold 4’ten sonra Oppo Find N2’ye benzeyeceğini gösteriyor.

Buna ek olarak telefonla 263 gramlık Galaxy Z Fold 4’ten daha ağır olacağı ifade ediliyor. Telefonun bir ‘küçük tablet’ işlevini göreceği de gelen bilgiler arasında. Bataryaya bakacak olursak Google’ın, Pixel Fold’da 5.000 mAh batarya kullanılması, hâliyle bunun da ağırlığını artırdığı söyleniyor. Yükleme yapacak olursak Z Fold 4 4.400 mAh, Find N2 ise 4.520 mAh bataryayla geldi.

Telefon hakkında diğer şeyler

Geçtiğimiz aylarda Google Pixel Fold’un 2208×1840 hızlarda bir ekrana sahip olacağı belirtilmişti. en fazla 1200 nit parlaklığa ulaşacağı muhafaza yenilenme korumasının ise 120Hz’e kadar çıkabileceği aktarılmıştı.

Diğer yandan 64 MP’lik Sony IMX787 kamera sensörünün telefonda yer alması bekleniyor. Üç sensörlü bulunacak kamerayı tamamlayacak olan diğer sensörlerin ise Sony IMX386 (12,2 MP) ultra geniş açılı kamera ve S5K3J1 10 MP telefoto lensinin geleceği bildiriliyor. Bu yıl içinde beklememiz akıllı telefon fiyatının ise beklememiz 1400 dolar bandında gelecek öngörülüyor.

İLGİLİ HABER

vivo’nun Yeni Katlanabilir Telefonu X Fold 2 Hakkında Yeni Bilgiler Ortaya Çıktı: Snapdragon 8 Gen 2’ye Sahip İlk Katlanabilir Telefon!

:
https://bgr.com/tech/google-pixel-fold-specs-leak-cluded-battery-capacity/

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.