e
sv

28 Bin TL’lik Akıllı Saat ‘Apple Watch Ultra’, Türkiye’de Satışa Sunuldu (Kayışı Bile Tek Başına Akıllı Saat Parası…)

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apple’ın 27.999 TL’ye satılacak akıllı saati Watch Ultra, Türkiye’ye giriş yaptı. Etkileyici büyümeye sahip olan saat, bir kullanımda Apple’ın resmi internet ortamında satın alınabiliyor.

ABD merkezli teknoloji devi Apple, 7 Eylül’de yürüten Far Out adlı etkinlik kapsamında yepyeni ürünlerini tanıtmıştı. Etkinliğe damga vuran ürün hiç şüphesiz iPhone 14 olsa da Apple’ın en az bir iPhone kadar pahalı akıllı saati Elma İzle Ultra da ön plana çıkan ürünler arasındaydı. Şimdiyse bu akıllı saat ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. elma İzleUltra, Türkiye’de resmen satışa sunuldu.

Apple Watch Ultra, dikkat çekici bazı bilgilere sahip. Tasarım açısından standart Apple Watch Series 8’e benzeyen akıllı saat, özellikleriyle ise benzersiz. Öyle ki bu akıllı saatin 49 mm’lik insan kasası, aşırı sıcak ve soğuklarda bana siz demiyorsunuz. Ayrıca Apple Watch Ultra, 100 metreye kadar suya da dayanır. Normal kullanımda 36 saat varan, düşük güç işletimi ise 60 saate kadar pil ömrü sunan akıllı saat, Apple Watch Series 8’in kullanımının tüm sağlık özelliklerine de sahip.

Saat o kadar dayanıklı ki sağlamlık testinde masayı kırmıştı!

Elma İzle Ultra

Apple Watch Ultra, alıştığımız akıllı saatlerden gerçekten de farklı. Belki hatırlayan okurlarımız vardır; Geçen hafta sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, Apple Watch Ultra’ya yapılan bir sağlamlık testinden bahsetmiştik. Çekiçle girişilen akıllı saat, üzerinde kayıtlı masa geçişine rağmen tek parça kalmış ve resmedilmeye bile bir şey olmamıştı. Bunun nedeni, saatin ultra dayanıklılık sağlaması safir cam ekran dizayn edilmiş olmasıydı.

İLGİLİ HABER

Apple’ın Kaza Algılama Özelliği Gerçek Bir Kazaya Karıştı: iPhone 14, Kısa Sürede Yetkilileri Aradı!

İşte tüm bu donanıma sahip olan Apple Watch Ultra, an Türkiye’deki sahipler tarafından da satın alınabiliyor. Bu bağlamda; 27.999 TL‘yi gözden geçirmek için bir vatandaş, Apple’ın resmi internet sitesi üzerinden Apple Watch Ultra’ya ulaşabilecek. Son olarak, öğretime gelen Apple Watch Ultra’nın üç renk seçeneğine sahip olduğunu, haricen 9 farklı kordon modelinden beğendiğinizi satın alabileceğinizi söyleyelim. Kordon fiyatları, 1.999 TL olarak listeleniyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.