e
sv

Apple, USB-C’li AirPods Pro’yu Yakında Çıkarabilir: Diğer AirPods Modellerinde İse Şimdilik Böyle Bir Plan Yok

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo, USB-C’ye sahip AirPods Pro’nun yakında çıkabileceğini ifade etti. Apple’ın diğer AirPods modelleri için şimdilik böyle bir tesis olmadığını da ekledi.

Apple, Avrupa Birliği’nin elektronik ürünlerinde USB-C’yi zorunlu hâle getirmeye yönelik olarak cihazlarda taşımaya gitmeye hazırlanıyor. Şirket, bu yıl çıkaracağı iPhone 15 serisinde Type-C’ye geçiş yapacak.

ABD’li teknoloji devi, iPhone’un yanı sıra AirPods gibi başka bir tarihte de bu değişikliği yapmayı planlıyor. Ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo tarafından yapılan bir paylaşım da USB-C’li Airpods’un yakında gelebileceğini ortaya koyuyor.

Kuo’ya göre Apple, USB-C’li AirPods Pro’yu yakında çıkaracak, diğer AirPods modellerinde ise hemen geçmeyecek

Apple, bu hafta başlarında iOS 16.4 güncellemesini geliştiriciler ve beta kullanıcıları için yayınlamak. Bu güncellemede de yeni AirPods Pro hakkında göndermelere yer verildi. Kuo’ya göre bu göndermeler, yeni AirPods Pro’nun USB-C dosyası ortaya koyar. Güncellemede, yeni kulaklık A3048 model serisi ile, kutusu ise A2968 model ünitesini görüyor.

Kuo Twitter’dan yaptığı açıklamalarda konuyla ilgili, “Bunun, 2023 yılının ikinci veya üçüncü çeyrek toplu sevkiyatlarının başlaması beklenen AirPods Pro 2’nin USB-C sürümünün olduğu düşünüyorum” kullanım kullandı.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.