e
sv

Bandai Namco Tales of Symphonia Remastered için özür diledi Port ile ilgili sorunların farkındalar.

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nintendo GameCube için mevcut olan en iyi oyunların birçoğu Nintendo Switch’e aktarıldı. Super Mario Sunshine, Resident Evil 4 ve Metroid Prime, sistem geçişi yapan ve yeni neslin bu oyunlarının neden bu kadar sevildiğini görmesini sağlayan oyunlardan sadece birkaçı. Bandai Namco ekibinin Tales of Symphonia Remastered oyununun Switch versiyonu eski ay hayranlarını üzen bir yapmış çıkmış çıktı. Ne yazık ki, GameCube bağlantı noktası birlikte ele alınmadı. İşlerin bu kadar vahim olması nedeniyle, Tales’in resmi Twitter hesabı açıklama yaptı. Açıklamada, Bandai Namco Tales of Symphonia Remastered için özür diledi.

Şu anda, hep VPN yazıları metinleri gibi görünüyoruz. Ancak, içeriğin birçok başlığında yazı mevcut. Örneğin, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçim yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. yayını, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, en iyi oyunlar Rehber yazımızda, birçok ana başlıkta oyun hattı var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Ayrıca, En iyi 5 ücretsiz mobil VPN uygulaması rehber yazımızı tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda, şu dönemde lazım olacak uygulamalardan bahsettik. Bu sayede, kolayca erişim sağlamanız mümkün olacaktır. sonra, En iyi 5 ücretsiz PC VPN uygulaması Rehber yazımızı da tavsiye ederiz. Zira, bu yazımızda da, bugünlerde yardımcı olacak uygulamalardan bahsettik. PC üzerinden VPN kullanmak isteyenler için önemli tavsiyeler var. sonra da, Türkiye içerisinde VPN kullanmak yasak mı soruya cevap verdik. Şu günlerde, birçok kişinin zihnindeki kesinlikle önemli bir soru. Biz de, bu sorunlara karşı yanıtlarık ve sizler için anlattık. Umarız ki, her erkeğinin elinde olur. Bandai Namco Tales of Symphonia Remastered portekizce için özür diledi yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.