e
sv

Discord bot ekleme – Discord MEE6 ve müzik botu ekleme Discord botlarının nasıl ekleneceğini ve bunların işlevsel olarak nasıl kullanılacağını bilmiyorsanız bu rehberimiz tam size göre.

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Discord botu ekleme - Discord MEE6 ve müzik botu ekleme

Discord dünyanın en popüler iletişim platformlarından biridir. Özellikle biz oyuncular tarafından tercih edilmektedir. Discord’a aşina iseniz birçok işlevi gerçekleştirebilen Discord botlarının olduğunu görmüş olabilirsiniz. Bu botlarla yeni üyeleri karşılayabilir, sorunlu üyeleri kaldırabilir ve hatta sunucunuza müzik ekleyebilirsiniz. Discord sunucunuza bot eklemek çok kolaydır ve kodlama bilmenize gerek yoktur. Ayrıca düşündüğünüzden daha kolaydır. Bunu nasıl yapacağınızı adım adım anlatacağız.

Discord sunucunuzda müzik çalan bir bot mu arıyorsunuz? Müzik botları, bir sunucunun birden fazla üyesinin aynı anda aynı müziği dinlemesini kolaylaştırır. Discord müzik botlarının YouTube, Spotify veya diğer müzik platformlarındaki şarkıları bulup bir ses kanalında çalması mümkün. Ses kanalına katılırsanız Discord botu ile birlikte şarkı söyleyebilirsiniz. Kısacası Discord müzik botları arkadaşlarınızla yeni müzik paylaşmanın, dinleme partileri düzenlemenin veya fon müziği oluşturmanın alternatif bir yoludur.

Ayrıca dilerseniz PUBG şeklindeki takma ad Ayrıca yazımıza da göz atabilirsiniz. Elbette, dünyanın en zor oyunu Nedir diye merak ediyorsanız bununla ilgili bir yazımız da var. Aynı zamanda, CS1.6 Hileleri Ayrıca web sitemizde de mevcuttur. GTA 5 hileleri, GTA4 hileleri, GTA San Andreas Hileleri ve GTA Vice City hileleri göz atmak isteyebileceğiniz yazılarımız arasında yer alıyor. Dahası, Minecraft APK’nın son sürümü Bununla ilgili bir yazımız da var. Bunun gibi yazıları ve daha fazlasını sitemizde kolaylıkla bulabilirsiniz. Ayrıca sadece hileleri değil aynı zamanda kılavuzları ve incelemeleri de yayınlıyoruz. Diğer yazılarımıza da mutlaka göz atmanızı öneririz.

Discord oyunculara yönelik bir mesajlaşma platformudur. Dolayısıyla uygulamayı geliştirme kültürü bu amaçla gelişmektedir. Bir yayıncıysanız MEE6’yı, bir Twitch canlı yayını başlattığınızda sunucunuzu uyaracak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu sayede topluluğunuza yayınınızı bildirmiş olursunuz. Bu sayede sizi yakından takip eden kişiler yayınlarınızı kaçırmayacaktır. Veya bir yayıncıyı takip edip yayınlarından haberdar olmak istiyorsanız aynı şeyi yapabilirsiniz. MEE6’yı Twitch bildirim botu olarak kullanmak istiyorsanız yapmanız gerekenler:

https://maps.google.bi/url?q=https%3A%2F%2Fwww.torrentdevi.org

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.