e
sv

Dr. Fetus’ Mean Meat Machine duyurusu yapıldı Super Meat Boy yan oyunu geliyor.

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Team Meat bu hafta Meat Boy odasıi merkez alan yeni bir oyun olan Dr. Fetus’ Mean Meat Machine duyurusu yaptı. Bir dört eşli zincir oyunu olsa da, teknik olarak Super Meat Boy gibi Meat Boy oyunlarının bir yan ürünüdür, ancak bir yan ürün olarak çok farklı bir yapıya sahiptir. Oyunun bu yılki sonu PlayStation 4 ve PlayStation 5’in geleceği açıklandı. Oyunla ilgili ilk gerçek bilgiler bu hafta deneyiminin daha fazlasını gösteren bir fragmanla birlikte verildi.

Sitemizde, gerçekten size faydalı izlenimler üzerine çok fazla yazı var. biri, en iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun yaşadıklarını ve bunları açıkladık. Kediler dahil Stray dışında oyun aramak, işte size fırsat. sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazı da, 25 adet dövüş oyunu kullandıkları ve bunları özetca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyununa başlayabilirsiniz. sonra, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunları inceledik ve listeledik. Elbette, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Dr. Fetus’ Mean Meat Machine duyurusu yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Refenes, “Oyun, parmak reflekslerinizle birlikte zekanızı da test edecek tehlikeler ve tuzaklarla dolu 100’den fazla el yapımı seviyesine sahip” dedi. “Bu Et Oğlan Evreninde geçen bir oyun, bu yüzden tekrar tekrar ölmeyi bekleyin. Sonunda yeterince öldünüzde sahip olmadığınız ikinci doğumunuz olacak. Sonra tek, basit bir nefes almaktan daha fazla çaba harcamadan seviyeleri geçeceksiniz. Kendinizi başarılı hissedeceksiniz.” dedi. Fetus’ Mean Meat Machine’in kesin bir çıkış tarihi yok, ancak bu yıl PlayStation sistemlerine gelecek. Dr. Fetus’ Mean Meat Machine duyurusu bir yana, şimdi başka tavsiyelerimiz var.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.