e
sv

Final Fantasy 16 küfür içeriği ile gelecek Muhabbet daha doğal olacak.

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Final Fantasy 16 içindeki karakterler, oyun boyutlarına yönelik olması nedeniyle “f**k” gibi hakaret içerikli sözler kullanıyor. Michael-Christopher Koji Fox bir Güzel oynadı röportajında ​​yaşadığın oyunun bu özelliği hakkında ayrıntılı bilgi verdi. Yıllar süren kısıtlamalardan sonra, karakterlerin RPG’de küfür etmesine izin vermenin çok eğlenceli olduğunu iddia etti.

Square Enix’in Final Fantasy XVI’ya God of War’a benzer şekilde, oyun kısıtlamalarından ve tanıtımlarından anlaşılıyor. Bu nedenle, ana serinin önceki girişlerinden daha cesur olacak ve hakaretlerin kullanılması bu yönde atılmış bir adımdır. Final Fantasy XVI, 22 Haziran 2023’te PlayStation 5’te sürülecek; PC sürümünün daha sonraki bir anda yapılması planlanıyor. Final Fantasy 16 küfür içeriği bir yana, şimdi başka tavsiyelerimiz var.

Şimdiye kadar hepinize hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Ancak, bunların dışında da çok fazla yazımız var. Örneğin, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçim yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. yayını, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, en iyi oyunlar Rehber yazımızda, birçok ana başlıkta oyun hattı var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Serinin bir sonraki kısırlaştırma ana oyunu Final Fantasy XVI Haziran’da piyasaya sürülecek. Oyuna yönelik beklenti, yakın zamanda yapılan bir oynanış öğretmeni sayesinde tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Bir sonraki RPG ciddi temaları ele geçirilecek ve Final Fantasy Origin’e benzer şekilde oynanacak.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.