e
sv

FiveM terimleri (2023) – Oyuncuların bilmesi gereken temel terimler İşte bilmeniz gereken temel terimler.

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ciddi bir GTA 5 RP oyuncusuysanız veya oyuna yeni başlayacaksanız, yürümesi gereken operasyon var. Şimdi paylaşacağımız FiveM süresi, onun oyununu bilmesi gereken operasyon. Zira, bu terimleri bilmeden oyuna girerseniz, sıkıntı yaşamanız muhtemeldir. Hatta, yer yer hatalı RP yapmanız bile mümkün. Bu nedenle, oyunu çalıştırmadan önce operasyone göz gezdirmekte fayda var.

Özellikle çok sevilen birkaç seste fark edilir. Bir sonraki fikir olan powergaming, diğer oyuncuların neler olduğunu gözlemlemelerine ve belki de bu bilgileri kendi çıkarları için kullanmana olanaklarından yararlanmak için kullandıkları metagaming ile elde etme.

Standart bir Grand Theft Auto oyunu üzerinden GTA RP oynamanın amacı, bundan sonra oyuncuların eğlenceli olmayan rol yapma ile genel olarak yenilir. Powergamers zaman zaman elde ettiğine üstünlük sağlamak için hataları ve güvenlik açıklarını kullanır. Alternatif olarak, bunu bir şekilde yok ederek da tüketirler.

Oyuncunun tüm bilgileri karaktere aktarılmak zorunda değildir. Metagaming, bir kullanıcı karakterine sahip olması kesinlikle olmayan bilgilere erişim hizmetidir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.