e
sv

FTC Microsoft ile Nintendo ve NVIDIA anlaşma detaylarını istiyor FTC, Microsoft'un olayı haksız rekabete çevirmemesini istiyor gibi.

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Microsoft’un Activision Blizzard’ı satın alma süresinin ardından Federal Ticaret Komisyonu (FTC), Microsoft ekibinin Nintendo ve NVIDIA ile yaptığı mevcut anlaşmalarla ilgili daha fazla ayrıntı istedi. Birleşme hala risk altında. Sunulan son evraklar FTC’nin Microsoft tarafından elde edilen bilgilerle ilgili hızlarının gökyüzünü çiziyor. Yönetim kurulu şimdi onun iki şirketiyle varılan anlaşmalar hakkında daha fazla bilgi almak istiyor.

Şimdiye kadar hepinize hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Ancak, bunların dışında da çok fazla yazımız var. Örneğin, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçim yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. yayını, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, en iyi oyunlar Rehber yazımızda, birçok ana başlıkta oyun hattı var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.