e
sv

Henry Cavill ile Call of Duty film söylentisi hayranları böldü Söylenti, ortalığı karıştırdı.

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Henry Cavill ve Call of Duty ile ilgili yeni bir söylenti var. uzantı, bu söylenti hayranları oldukça keskin bir şekilde böldü. Dünyanın en popüler video oyunu serilerinden biri Call of Duty. Her büyük oyunun beyaz perdeye ya da televizyona uyarlandığı şu günlerde, Call of Duty’nin zamanının yaklaşmış olabileceğini fısıldaşıyor. Bir Call of Duty filmi uzun süre planlanıyordu, ancak yıllık üretim belirsizliği içindeydi. Seri, günümüzün en büyük aksiyon filmleriyle yarışan sinematik, gişe rekorları kıran pazarlama kampanyalarıyla ünlüdür. Bu da onu büyük ekran uyarlaması için ideal kılmaktadır.

Şimdiye kadar hepinize hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Ancak, bunların dışında da çok fazla yazımız var. Örneğin, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçim yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. yayını, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, en iyi oyunlar Rehber yazımızda, birçok ana başlıkta oyun hattı var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Sitemizde, gerçekten size faydalı izlenimler üzerine çok fazla yazı var. biri, en iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun yaşadıklarını ve bunları açıkladık. Kediler dahil Stray dışında oyun aramak, işte size fırsat. sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazı da, 25 adet dövüş oyunu kullandıkları ve bunları özetca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyununa başlayabilirsiniz. sonra, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunları inceledik ve listeledik. Elbette, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Call of Duty ve Henry Cavill söylentisi yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.