e
sv

iPhone Fiyatına Satılan Akıllı Saat Apple Watch Ultra, Sağlamlık Testine Girdi (Harbiden Sağlammış)

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apple Watch Ultra, sağlamlık testleriyle ünlü JerryRigEverything YouTube kanalının konuğu oldu. Apple, Watch Ultra’yı hakikatten sağlamayı başardı.

Teknolojik cihazların parçalaması, bizim kadar olmasa da sağlamlık testi yapma ve incelemeyle ünlü YouTuber JerryRigEverything, bu kez saklanan Apple’ın son giyilebilir teknoloji ürünü Apple Watch Ultra ile korunuyor.

Apple Watch’ın premium diyebileceğimiz sürümü olan Apple Watch Ultra’nın girdiği bu sağlamlık testi hakikatten incelemeye değer zira videodan görebildiğimiz kadarıyla Apple, Watch Ultra ile sağlamlık konusunda gerçekten iyi bir iş başarmış.

Apple, Watch Ultra’da gerçek safir kullanmış

Apple’a göre saatin ön paneli, neredeyse bir elmas kadar sağlam ve pahalı bir madenden olan safirden yapıldı. Uzun ve karmaşık bir üretim işlemine sahip olan bu sentetik cevher, JerryRigEverything’in sağlamlık testine göre gerçekten de Watch Ultra’da kullanılmış.

Jerry’nin dediğine göre Apple’ın iPhone’larında kullandığı safirin kalitesi diğer şirketlerin kullandığı safirden daha düşük. Ancak Apple Watch Ultra için aynı durum söz konusu değil zira kullanılmış değerlendirme ölçütünde giyilebilir cihaz, karşılaştırdığı diğer akıllı saatlerle aynı puan olan 8’i aldı.

İLGİLİ HABER

Apple Watch Bir Kez Daha Hayat Kurtardı: ‘Kalp Atış Hızı’ Sensörü Kanserin Erken Teşhis Edilmesini Sağladı

Karşılaştırılan diğer saatler ise Samsung Galaksi İzle 5 (şu an itibariyle 4.499 TL) ve Garmin Fenix ​​7 Solar (şu an itibariyle 21.646 TL) oldu. Apple Watch Ultra’nın fiyat (şu an itibariyle 27.999 TL) göz önünde bulundurulduğunda bu kalitenin olması gerekiyor zaten diye sınırlaması var. Siz ne yaşıyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

:
https://www.gizchina.com/2022/11/27/apple-watch-ultra-has-been-tortured-to-check-its-durability/

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.