e
sv

Nisan 2023 ayında PlayStation Plus hizmetinden çıkacak 10 oyun Oyunların listesi, bu yazımızda.

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nisan 2023 geldiğinde, PlayStation Plus hizmetindeki 10 oyun, listeden çıkacak. Çoğu PS Plus abonesi bu olasılıkla önümüzdeki ay programa eklenecek oyunlarla daha fazla ilgilenir. Sony, PS Plus Essential kullanıcılarının Nisan 2023’te alacakları ilk büyük oyunu zaten açıklamış olsa da, PlayStation sahiplerinin sorumlu kuruluşu şimdi kısa süre sonra nelerin ayrılacağını da açıkladı.

Bir kere, Resident Evil 4 Remake en iyi silahlar yazımızı önerelim. sonra, Resident Evil 4 Remake bütün silahlar rehber yazımız var. Bu rehberimizde, bütün silahları listeledik. Şimdi, Resident Evil 4 Remake envanter alanı nasıl artar soruya yanıt verdiğimizimiz yazımız var. sonra, Resident Evil 4 Remake içinde köpek nasıl kurtarılır yazımız sizleri bekliyor. Daha sonra da, Resident Evil 4 Remake seslendirme sanatçıları listesi var.

Şimdiye kadar hepinize hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Ancak, bunların dışında da çok fazla yazımız var. Örneğin, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçim yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. yayını, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, en iyi oyunlar Rehber yazımızda, birçok ana başlıkta oyun hattı var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

Nisan 2023’te PlayStation Plus hizmetinden çıkacak 10 oyun yazımız bu şekildeydi. Ancak, sitemiz üzerinde bekleyen kullanıcılarınız daha birçok farklı başlıkta yazı mevcut. Şimdi, sizlere diğer yazılarımızdan bahsedeceğiz. Kim bilir, belki dikkatinizi çekmeyi başaran olur.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.