e
sv

Nothing Markasının Yeni Kulaklığı Ear Stick’in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı: Ruj Görünümlü Kulaklık Yapmışlar

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nothing Phone ve Nothing Ear 1 ürünleriyle dikkat çekici Nothing markasının yeni tanıtılan kulaklığı Nothing Ear Stick’in sızdırılan Render görünümü ortaya çıktı.

OnePlus’ın kurucu merkezi Carl Pei’nin 2020 yılında Birleşik Krallık’ta kurduğu Nothing markası, özellikle tanıttığı ilk akıllı telefon olan Nothing Phone’un enteresan LED ışıklı tasarımıyla dikkat çekmişti. Şirket ayrıca ilk teknolojik ürünü olan Nothing Ear 1 isimli kablosuz kulaklığı ile de büyük beğeni toplamıştı.

Geçen aylarda teknoloji dünyasının bazı kaynakları Pei’nin yeni ve alışılmışın dışında bir kablosuz kulaklık tanıtabileceği iddia edilmişti ve bu iddialar doğru çıktı. Geçtiğimiz günlerde ise teknoloji analisti Kuba Wojciechowski, Nothing Ear Stick isimli kulaklığın yeni görüntülerini paylaştı.

Dışarıdan dokuma ruja benziyor

Geçtiğimiz ayın sonunda Londra Moda Haftasında tanıtılan Nothing Ear Stick, Vücut dokuları bir ruja benziyor. İsmi Liptstick (Ruj) nefeslerinden kelimeilen bu kulaklık hakkında pek fazla detay bulunmasa da teknoloji analisti Wojciechowski, Twitter hesabından kulaklığın sızdırılan resmi render görüntülerini paylaştı

Yayınlanan render görüntüsünün bir yelpazesini eline geçtikten sonra şekillendirdiği analist, kulaklığın Nothing Ear 1’den çok daha kapsamlı kapsamı de açıkladı. Nothing Ear 1 ve Nothing Stick’i karşılaştırdığımızda kulaklıkların kutusu hariç en büyük değişikliğin kulaklık uçlarında olduğunu görüyoruz. Ear 1 modelinde kulaklıkların ucunda AirPods Pro benzeri silikon bulunurken Ear Stick modelinde ise AirPods 3. Nesil benzeri silikonsuz ve açık bir yapı bulunuyor.

Silikonlar dışında dış tasarımda büyük bir değişiklik olmayan kulaklığın donanımsal olarak Nothing Ear 1’in çok üstünde bir performans sergilemesi bekleniyor. Aktif görünüm Engelleme (ANC) bulunmayacağı düşünülüyor kulaklığın daha uzun pil süresi ve muhafazaları daha büyük bir bataryaya sahip verilere da neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.

İLGİLİ HABER

“Bu Fiyata Türkiye’de Peynir Ekmek Gibi Satar” Dedirten Akıllı Saat OnePlus Nord Watch Duyuruldu

Nothing markası her ne kadar Nothing Ear Stick’in ne zaman sürüleceğini açıklamaya da pek çok teknoloji analisti 2023 yılının ilk çeyreğine kadar kulaklığın tanıtılmış beklentileri düşünüyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.