e
sv

Resident Evil 4 Remake sınırsız mermi nasıl olur? Mermi ile ilgili sorun yaşıyorsanız, cevabı burada. Ancak, önkoşulları yerine getirmeniz gerekiyor.

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sınırsız mermi, ilk Resident Evil 4 içinde mevcut olan en iyi geliştirmelerden vardı. Oyunda, rastgele mermi veya roket ateşleyerek kaosun tadını çıkarma işlevi vardı. Yine de, Resident Evil 4 Remake için sınırsız mermi yükseltmelerini nasıl elde edebileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. İşte burada biz devralıyoruz. Resident Evil 4’teki her bir silahı belirli önkoşulları yerine getirmenizi istedi. Bu yüzden, hedeflenen silahların yanı sıra bu silahların sınırlarını nasıl açacağınızı da gözden geçireceğiz. Bu nedenle, Resident Evil 4’ün bölümlerini Resident Evil 4 NG+’ta tekrar oynarsanız bu silahlardan birine ihtiyacınız olacak.

Sitemizde, gerçekten size faydalı izlenimler üzerine çok fazla yazı var. biri, en iyi kedi oyunları yazımız. Bu yazımızda, sizin için 10 oyun yaşadıklarını ve bunları açıkladık. Kediler dahil Stray dışında oyun aramak, işte size fırsat. sonra, En iyi dövüş oyunları yazımız var. Bu yazı da, 25 adet dövüş oyunu kullandıkları ve bunları özetca anlattık. Siz de, zevkinize göre bir dövüş oyununa başlayabilirsiniz. sonra, En iyi platform oyunları yazımız var. Bu yazımızda da, sizin için platformer türü oyunları inceledik ve listeledik. Elbette, her zamanki gibi bir de bu oyunları detaylandırdık. Resident Evil 4 Remake sonsuz mermi yazımız bitmeden, 3 tavsiyemiz daha var.

Şimdi, tutumuz kartları Resident Evil 4 Remake. Bu yüzden, şimdi size bu yazılarımızı önerelim. Bir kere, Resident Evil 4 Remake içerisinde kaç bölüm var yazımız mevcut. sonra, Resident Evil 4 Remake en iyi silahlar yazımızı önerelim. sonra, Resident Evil 4 Remake bütün silahlar rehber yazımız var. Bu rehberimizde, bütün silahları listeledik. Şimdi, Resident Evil 4 Remake envanter alanı nasıl artar soruya yanıt verdiğimizimiz yazımız var. Daha sonra da, Resident Evil 4 Remake içinde köpek nasıl kurtarılır yazımız sizleri bekliyor. Bir de, Resident Evil 4 Remake seslendirme sanatçıları listesi var.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.