e
sv

Resident Evil 4 Remake zorluk seviyeleri nedir? Oyundaki zorluk seviyeleri ile ilgili bilmeniz gereken her şey.

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oynanış, neredeyse tüm mekanik verileri çok sayıda Resident Evil 4 Remake zorluk aralığından önemli ölçüde etkilenecektir. Zorluğu artırdıkça, daha zorlu düşmanlar, daha zor yüzleşmeler ve diğer birçok görüntüyü de b alarak. Peki, bu Resident Evil 4 Remake zorluk seviyeleri nedir? Bu rehber yazımızda, bu bilgisayarı ayrıntılıca yanıt vereceksiniz. Resident Evil 4 zorluk modları, onun kullanıcıları için tasarladıkları ve aralarında geçiş yaptıklarında etkili olan değişiklikler de dahil olmak üzere bu bölümleri ayrıntılı olarak ele alınacak. Bu boyut New Game Plus oynamaya başlamadan önce oyun sahip olma şansını karşılar.

Daha zorlu düşmanlar ve daha zor engellemeyle Hardcore, savaş deneyiminin daha zor bir versiyonudur. Bazı parçalar, bir eşyanın fiyatı artabilir.

Resident Evil 4 Remake zorluk seviyeleri ile ilgili rehber yazımız bu kadardı. Ancak, sitemiz üzerinde sizi bekleyen daha birçok yazı mevcut. Şimdi, sizlere diğer yazılarımızdan bahsedeceğiz. Zira, eminiz ki dikkatinizi çeken birbirinden farklı yazılar olacaktır.

Diğer tüm zorluk seviyeleri oyunun başlangıç ​​noktası olan Standard’a ayarlanmıştır. Eğer çok zorlayıcı buluyorsanız, bu mod öldünüzde Destekli olarak da ayarlayabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.