e
sv

Starfield Türkçe yama nasıl kurulur? Starfield Türkçe yama şu anda sizi bekliyor.

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Starfield Türkçe yaması nasıl kurulur?

2023 yılının en çok beklenen oyunlarından biri olan Starfield, oyunseverler tarafından büyük bir heyecanla karşılandı. Ancak hayal kırıklığı yaratan nokta oyunun ilk etapta Türkçe dil desteği sunmuyor olmasıydı. Neyse ki bu sorunu çözebilecek Starfield için Türkçe bir yama mevcut. Bu rehberimizde Starfield’ı Türkçe oynamak için yamayı yükleme adımlarını detaylı bir şekilde anlatacağız.

İlk adım Starfield’ın Türkçe yamasını indirmek. Bu yama NexusMod’lar veya benzer bir mod kaynağına kolayca erişilebilir. Ancak şunu belirtmekte fayda var ki bu çeviri tamamen makine tarafından yapılmaktadır, dolayısıyla bazı çeviri hataları veya eksiklikleri olabilir. Ayrıca yama GitHub Ayrıca aracılığıyla da erişilebilir; bu, topluluk üyelerinin çevirinin iyileştirilmesine yardımcı olabileceği anlamına gelir.

Starfield Türkçe yamasını kaldırmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

Yamayı kaldırmak istiyorsanız “Data/strings” ve “Data/interface” klasörlerindeki yama dosyalarını silmeniz yeterlidir.

Türkçe yamayı kaldırmak için bu dosyaları silmeniz gerekecektir. Dosyaları seçin ve “Sil”e basın veya dosyaları çöp kutusuna taşıyın. Bu, yamayı oyununuzdan kaldıracaktır.

Çeviriyi daha da geliştirmek istiyorsanız GitHub’da çeviri dosyalarını bulabilir veya çevirilerin iyileştirilmesine katkıda bulunabilirsiniz.

https://maps.google.bi/url?q=https%3A%2F%2Fwww.torrentdevi.org

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.