e
sv

The Callisto Protocol için New Game Plus güncellemesi geldi Çok beklenen mod geldi.

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

The Callisto Protokolü için yeni Game Plus güncellemesi geldi

Callisto Protokolü New Game Plus modu, oyunun çıkışından bu yana oldukça talep gören bir mod oldu. NG+ modunu bekleyen oyuncular bu habere oldukça sevinecek. Çok istenen bu özellik nihayet oyunun son güncellemesi olan 3.01’e dahil edildi. Şimdi sizlere bu konuyla ilgili detayları vereceğiz. Ayrıca yazımızın sonunda notları güncelle beklemek.

Ayrıca, Black Myth Wukong’un çıkış tarihi aralığı hakkında bilgi gelmek. Görünüşe göre oyunu daha çok bekleyeceğiz. Çünkü haberler bu yönde. En son ama en kötü değil, 2022’nin en iyi 20 oyunu Tercihlerimizi sizlerle paylaşalım. Bu sayede geçen seneyi nasıl bitirdiğimizi de görebilirsiniz.

Dahası, Şubat 2023’te çıkacak önemli oyunlar Rehber yazımız da ilginizi çekecektir. Sonuçta çok önemli yapımların vizyona gireceği bir ay. Dahası, Starfield’ın çıkış tarihi Hakkında kötü haberlerimiz de var. Elbette söylenti ama olabiliyor, biz buna alışığız. Daha sonra, Doom modu oyuna Zelda teması veriyor Böyle güzel bir haberimiz var. Eğer oyunu VR’da oynuyorsanız onu seçmenizi öneririz.

https://maps.google.bi/url?q=https%3A%2F%2Fwww.torrentdevi.org

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.