e
sv

Throne and Liberty çıkış tarihi, hikaye, oynanış Amazon Games ve NCSOFT imzalı oyun hakkında şimdilik bildiğimiz her şey.

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Throne and Liberty'nin çıkış tarihi, hikayesi, oynanışı

Amazon Games ve NCsoft sayesinde Throne and Liberty Batı’ya geliyor. Bu iddialı yeni MMO’dan çok şey bekleyebilirsiniz. İster PC’de ister konsolda oynayın, oyun Gelmeden önce merak edeceğiniz birçok şey var. Throne and Liberty çıkış tarihi ne zaman, hikayesi neler anlatıyor, oynanışı nasıldır gibi sorularınız varsa bu rehber yazımızda sorularınızı cevaplayacağız. Hazırsanız ayrıntılara geçelim.

Şu ana kadar oyun önerilerini her zaman kategori kategori doğrudan sizinle paylaştık. Ancak bunların dışında da birçok yazımız var. Örneğin, En iyi hile uygulaması Bir de rehber yazımız var. Bu yazımızda hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı bulunmaktadır. Daha sonra, 2022’nin en iyi 20 oyunu Seçimi yaptık. Biz de bu seçenekleri sizlerle paylaştık. Üstelik birçok konuda oyun öneren yazılarımız da mevcut. Şimdi, en iyi oyunlar Rehber yazımızda birçok başlıkta oyun önerileri bulunmaktadır. İstediğiniz her türlü oyun yazısını bulmanız mümkün.

Sitemizde gerçekten işinize yarayacağını düşündüğümüz birçok makale bulunmaktadır. Bunlardan biri, En iyi PS5 ve PS4 VPN hizmetleri makalemiz. Bu yazımızda PlayStation konsolları için VPN servislerini seçtik ve anlattık. Konsolunuzda bir VPN hizmeti arıyorsanız bu iyi bir fırsattır. Daha sonra, En iyi 20 RPG oyunu önerisi makalemiz var. Bu yazımızda 20 RPG oyununu seçip detaylı bir şekilde anlattık. Siz de zevkinize göre bir RPG oyunu seçip başlayabilirsiniz. Sonraki, En iyi Rogue-lite oyunu makalemiz var. Bu yazımızda sizler için Roguelite türündeki oyunları seçip listeledik. Elbette her zamanki gibi bu oyunları da detaylandırdık. Throne and Liberty çıkış tarihi, hikayesi ve oynanış yazımızı bitirmeden önce 3 önerimiz daha var.

Throne and Liberty’nin çıkış tarihi, hikayesi ve oynanışı hakkında bildiğimiz tek şey bu. Şimdilik bununla idare etmeniz gerekecek. Önümüzdeki günlerde oyun hakkında daha fazla bilgi edineceğiz. Bu nedenle takipte kalmanızda fayda var. Şimdi size diğer yazılarımızı önereceğiz. Çünkü sitemizde çok sayıda makale bulunmaktadır. Bu yazılar arasında elbette işinize yarayacak yazılar da bulunmaktadır. Şimdi diğer yazılarımıza geçelim.

https://maps.google.bi/url?q=https%3A%2F%2Fwww.torrentdevi.org

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.