e
sv

Warner Bros ekibi Superman oyunu hakkında ipucu vermiş olabilir Warner Bros CEO'su David Zaslav, ipucunu vermiş olabilir.

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Warner Bros ekibi Superman oyunu hakkında ipucu vermiş olabilir

Bunca yıldan sonra Warner Bros. nihayet yeni bir Superman oyununun peşinde olabilir. Son on yılda harika süper kahraman oyunlarının sayısı hızla arttı. Yayıncılar film bağlantılarından uzaklaştıkça Batman Arkham serisi, Spider-Man ve diğerleri gibi süper kahraman oyunları daha yaygın hale geldi. Yeni bir Iron Man oyunu, Kaptan Amerika/Kara Panter oyunu ve hatta yeni bir Wolverine oyunuyla birlikte daha fazlası da yolda. Öte yandan Superman oyunlarda diğer süper kahramanların gerisinde kaldı. Injustice gibi grup oyunlarında yer almasına ve Suicide Squad Kill the Justice League’deki düşman olmasına rağmen Çelik Adam neredeyse 20 yıldır kendi oyununa sahip değil.

Şu ana kadar oyun önerilerini her zaman kategori kategori doğrudan sizinle paylaştık. Ancak bunların dışında da birçok yazımız var. Örneğin, En iyi hile uygulaması Bir de rehber yazımız var. Bu yazımızda hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı bulunmaktadır. Daha sonra, 2022’nin en iyi 20 oyunu Seçimi yaptık. Biz de bu seçenekleri sizlerle paylaştık. Üstelik birçok konuda oyun öneren yazılarımız da mevcut. Şimdi, en iyi oyunlar Rehber yazımızda birçok başlıkta oyun önerileri bulunmaktadır. İstediğiniz her türlü oyun yazısını bulmanız mümkün.

https://maps.google.bi/url?q=https%3A%2F%2Fwww.torrentdevi.org

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.