e
sv

Dünyanın en zor oyunu (2022) – En zor 10 oyun Dünyanın en zor oyunu listemizde, bizi bu zamanda bile hala zorlayan oyunları listeledik.

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son çıkış yapan oyunların gerçekten büyük parçası, tamamıyla oyuncuyu iyi hissettirmeye odaklı üretiliyor. Yani, kolay olmalarından yararlanıyoruz. Sonunda, zor durumlarda kolay oyunlarda bir şeyler başarınca, gördüğünüzde iyi hissedip oynamaya devam ediyoruz. Ancak, gerçekten çok ama çok zor yedi oyuncu da var. Artık mazoşizm seviyesindeki zorluklardan geçiyoruz. Dünyanın en zor 10 oyunu, bu listemizde sizleri bekliyor. Tabii, bu listemizde yer alan oyunların, bize göre çok zor geçidin gökyüzünü çizelim. Yani, kendi düşüncemize göre, piyasaya çıkan dünyanın en zor 10 oyunu listesi olacak.

Ayrıca, İmkansız Mario gibi başka seçenekler de var. Ayrı ayrı yazmak istemedik çünkü temelde hepsi aynı şekilde. Bu oyunları kullanmak, sadece olan bölümü değil, aynı zamanda görünmeyen tuzakların ve düşmanların da yerlerini öğrenmeniz, ezberlemeniz gereken ki, hayatta kalma kalın ve bölümünün sonunu görün. gerçekten, kesinlikle tam bir baş belası. Denemelerde bulundunuz, denemeyin. Cidden. Çünkü, ya acıdan zevk almaya başlamaz bir noktaya getiriyor ya da oyunu hırslı bir şekilde kapatmanıza sebep oluyor.

Batı pazarını ortaya çıkarmak istememiş olmalarının nedenini, Super Mario Bros. İçinizde bir yerlerde gömülü olan mazoşist bölgelere çok iyi hitap edilecektir. Eğer sinirlerinizi test etmek istiyorsanız ve daha önce bu oyunu denedikten sonra tavsiye ederiz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.