e
sv

En iyi savaş oyunları (2022) – En iyi 12 savaş oyunu Oynayacak savaş oyunu arayanların dikkatine.

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Savaş oyunları konusunda aslında seçenek çok fazla var. Ancak, bu kadar çok seçeneğin olması, seyircilerin çok iyi olduğu anlamına gelmiyor. Bu bölümler, sizlere 2022 için En iyi savaş oyunlarına bir liste hazırladık. En iyi 12 savaş oyunu listemizde, sizler için yaptığımız oyunlar. Şimdi, listemize göz gezdirebilirsiniz. Ama, sonrasında da bu oyunları güzelce detaylandıracağız. Bu sayede, hangi oyunu neden korumamızı de görebileceksiniz. Aralarındaki, sebepsiz bir anlatımın anlamını yürütür.

Oyuncular ayrıca test güvenlikleri yeni bir şey sunmak için kendi haritalarını da sunuyorlar. Ancak bu oyun erken erişimde olduğu için, geliştirici final lansmana sınırlarınken oyun çevresi beklemeliler. Askeri harekat fazla daha odaklanan oyunları kullanmak için bu listeye birkaç VR oyunu daha fazla kullandık. Ancak sadece bir tanesine odaklanacağız. Bununla birlikte, Oculus Rift’iniz varsa askeri bölümler birkaç nişancı oyunu daha içeren, oyuncuların göz atması gereken en iyi VR oyunlarının bir listesini hazırladık.

Bu oyunu daha çok bir askeri simülatör olması amaçlandığından, çeşitli senaryoları kullanmalı ve hatta çevrimiçi çok oyunculu oyun oynamayı bazı etkilemezseniz, bazı ciddi oyunlarla karşılaşabilirsiniz. Bu oyunu fazlasıyla zaman harcayabileceğiniz gerçeğine rağmen, birçok hayran bir devam oyunundan çıkmayacağını ve ne zaman çıkacağını merak ediyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.