e
sv

Marvel’s Guardians of the Galaxy Xbox Game Pass üzerinden kalkacak Yakında, Marvel's Guardians of the Galaxy Xbox Game Pass hizmetine dahil olmayacak.

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yakında, Xbox Game Pass oyun koleksiyonu artık Marvel çizgi roman serisiyle ilgili en iyi oyunu içermeyecek. Şu anda Game Pass’te Marvel ile ilgili yayınlar yalnızca iki oyun var. Bu listeyi oluşturabileceği kadar geniş olmasa bile, şu anda ikisi arasında açık ara en iyisi olan Game Pass’e özel Marvel oyunu daha uzun süre olmayacak. Gördüğümüz kadarıyla Marvel’s Guardians of the Galaxy, Xbox Game Pass hizmetinde yakında yer almayı bırakacak.

Şimdiye kadar hepinize hep direkt olarak kategori kategori oyun tavsiyeleri paylaştık. Ancak, bunların dışında da çok fazla yazımız var. Örneğin, En iyi hile uygulaması rehber yazımız da var. Bu yazımızda da, hile yapmak isteyen oyuncular için birçok hile yazılımı mevcut. sonra, 2022 yılının en iyi 20 oyunu seçim yaptık. Bu seçimlerimizi de sizlerle paylaştık. yayını, birçok başlıkta oyun önerdiğimiz yazımız da var. Şimdi, en iyi oyunlar Rehber yazımızda, birçok ana başlıkta oyun hattı var. Dilediğiniz türde oyun yazısını bulmanız mümkün.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.