e
sv

Star Wars Jedi Survivor karakterler Oyun içerisindeki karakterler hakkında şimdilik bildiklerimizi paylaştık.

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Star Wars Jedi Survivor içindeki karakterler kimler? Devam oyunu Cal’ın yolculuğuna devam ediyor. Ayrıca, hem yeni hem de eski kişilerle birlikte keşfedecek çok sayıda geniş alanlar olacak. Elbette Cal, rakiplerin yanı sıra yensiz düşmanlarla da uğraşmak zorunda kalmak zorunda. Bu rehberde Respawn’ın Star Wars Jedi Survivor’ında yer almayı onu kabul etme karakterinin üzerinden geçeceğiz. Her biri hakkında, hikayede oynadıkları rol ve birincil güdüler veya gol ile birlikte daha fazla bilgi paylaşacağız.

Cere, Fallen Order’dan geri döndü ve önceki oyun ile Survivor arasında Cal ve grubun kopmuş gibi görünüyor. Eski bir Jedi Şövalyesi olan Cere şu anda bir üs tarafından istihdam edilmektedir. Cere’nin işleyişini daha iyi anladığımızda bu makaleyi güncelleyeceğiz.

Oyunun hikaye fragmanında Merrin’in gücü tamamen benimsediğini, Jedi kullanıcılarını kullandığını ve Cal ile maçı izlediğini görüyor. İlk oyunun sonlarından sonra mürettebata girdi. Böyle de kalacak gibi görünüyor. Oyundaki bir diğer arkadaş olan Merrin, Cal hareketi yaparken birlikte seyahat edecek. Ayrıca, düşmanlara saldıracak ve kombolarda bulunacak.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.