e
sv

2 Kat Daha İyi Kamera! Samsung Galaxy S23 Serisi Ön İnceleme

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung Galaxy S23, S23 Plus ve S23 Ultra incelemesi ile karşınızdayız. Bu üç akıllı özellikleri ve tasarımına dair görüşlerimize şimdi videomuzu izliyoruz. Herkese iyi seyirler!

Samsung Galaxy S23 ailesi tanıtıldı

Yılın en çok beklenen telefonlarından Samsung Galaxy S23 ailesi 1 Şubat’taki etkinlikle tanıtıldı. Telefon, daha önceki seri gibi S23, S23 Plus ve S23 Ultra olarak şifreleme çıktı.

Samsung Galaxy S23, Plus ve Ultra kamera özellikleri

Bu üç akıllı telefonda ilk olarak çalışırken kamera tasarımımıza dikkat çekti. Tasarımın yanı sıra Samsung Galaxy S23 Ultra 200 MP ana kamera ile gelmesi de dikkat çekiciler arasında. Aynı zamanda S23 ve S23 Plus’ın da kamera sensörleri büyütülmüş ve böylece kamera performanslarından beklenenler hedeflenmiş.

Samsung Galaxy S23, Plus ve Ultra işlemci ve ekran özellikleri

Samsung Galaxy S23 çift üyesi de SnapDragon 8+ Gen 2 işlemci ile saklanıyor. Batarya üniteleri da S23 3900, S23 Plus 4700, S23 Ultra ise 5000 mAh’lik kapasiteye sahip.

Samsung Galaxy S23, Plus ve Ultra’nın ayrıntılı inceleme videosuyla da karşınıza geleceğiz ama ilk bakış için bu akıllı telefonlar nasıl buldunuz? Fikir ve görüşlerinizi yorumda belirtmeyi unutmayın. Herkese keyifli seyirler!

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.