e
sv

50 Cent, Kafaları Karıştıran GTA Paylaşımını Durup Dururken Kaldırdı

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

50 Cent, Instagram’da geçtiğimiz gün paylaştığı GTA: Vice City paylaşımını kaldırdı. Ünlü rapçinin neden böyle bir şey yaptığı bilinmezken, bu kez de başka bir rapçi olan Bryson Tiller’dan GTA ile ilgili olabileceği düşünülen bir paylaşım geldi.

Dünyaca ünlü rapçi 50 Cent, geçen günlerde video oyun tutkunlarının çekimlerini çeken bir paylaşım sağlamak. Instagram üzerinden yapılan bu paylaşımda, ünlü rapçinin çok büyük bir projede yer alacağı ve proje ile ilgili detayların bir sonraki tahmini açıklanacak belirtilmişti. Burada dikkat çekici husus, 50 Cent’in paylaşımında GTA evinden tanıdığımız Yardımcı Şehir‘ye yer vermiş olmasıydı. Oyuncular, bu paylaşım üzerine 50 Cent’in GTA 6’da yer alabileceğini ileri sürdüler.

Bu haklı bir Yaklaşımdı zira GTA 6’nın Vice City’de geçeceği zaten yıllarca konuştu bir detaydı. Ancak 50 Cent ile Rockstar Games, pekala başka bir proje için de anlaşmış olabilirdi. İşte bu bölümlerle ilgili tartışmalar tüm hızıyla devam ederken yeni bir gelişme yaşandı.

50 Cent, Instagram’daki paylaşımı kaldırdı

Yukarı Instagram bağlantısı, 50 Cent’in Vice City paylaşımını gösteriyordu. Ancak bu paylaşım artık yok. Rapçinin neden böyle bir şey yaptığı bilinmezken, hiç kimsenin hakkında bir açıklama yapmaması da dikkatlerden kaçmadı.

Kafalar yeterince karışıkken bir hamle de başka bir rapçi olan Bryson Tiller’dan geldi

Bryson Yeke

50 Cent ile ilgili tartışmalara devam ederken buna karşıt bir mezra de başka bir rapçi olan Bryson Tiller’dan geldi. Instagram’da artık ulaşılamayan bir hikaye paylaşan Tiller, bu hikayede yer alan bir gülle kafaları karışımını başardı. Zira söz konusu yayında”bta IV” ibaresi yer alıyordu. Ayrıca yayının sağ alt kısmında Eğlence Yetiştirme Derecelendirme Kurulu’nun (ESRB) M, yani 17+ etiketine kullanıcıları.

İLGİLİ HABER

GTA 6’nın Çıkış Tarihi Hakkında Bomba İddia: Duyurulacak Ama Beklemeye Devam Edeceğiz…

Bryson Tiller tarafından kullanıcı hikayesi şöyleydi:

Bryson Yeke

Bryson Tiller’ın Instagram’daki paylaşımı tam olarak anlaşılamadı. Bir kesim, bunun da GTA 6 ile ilgili olabileceğini ileri sürdü. Başka bir kesimse Tiller’ın 50 Cent ve takipçileriyle dalga geçmek amacıyla Böyle bir paylaşım yapmış olabileceğini savundu. Rapçi, paylaştığı hikaye ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

GTA 6 hakkında her şey hakkında:

İLGİLİ HABER

Oyun Tarihinin En Büyük Sızıntısıyla GTA 6 Hakkında Öğrendiğimiz Tüm Önemli Bilgiler [Vice City İçerir]

:
https://www.gizchina.com/2023/03/08/50-cent-removes-his-posts-about-gta-6-while-bryson-tiller-does-the-opposite/

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.