e
sv

Angry Birds Google Play Store’dan Kaldırılıyor

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ilk defa 2009 yılında iOS işletim sistemine sahip cihazlar için piyasaya sürülen mobil oyun Angry Birds, kısa sürede popülerliğe kavuşmuş ve milyonlarca kişi tarafından sevilerek oynanmıştı. Ağız kokusu artık bir klasik haline gelen Angry Birds’ü yediler için kötü bir haber geldi. oyun geliştiricisi Rovio Eğlenceklasik Angry Birds’ün Google Play Store üzerinden kaldırılacak duyurdu.

Rovio Entertainment’a büyük bir ün kazandıran oyun, geçmişte günümüzde mobil oyun sektörü oldukça gerisinde kalmış olarak görülüyor. Halihazırda Angry Birds’ü telefonlarına yükleyen kullananların oyunu okumaya devam etmesini sağlama. Ancak 23 Şubat’tan sonra Angry Birds’ü Google Play Store’dan indirmek mümkün olmayacak.

Rovio Entertainment: “Diğer Oyunlarımızı Olumsuz Etkiliyor”

Konu hakkında açıklamalarda bulunan başarılı mobil oyun geliştiricisi Rovio Entertainment, Angry Birds’ü Google Play Store üzerinden kaldırmanın oldukça zor bir karar olduğunu ancak diğer oyunların kapsamı için böyle bir karar almaları gerektiğini belirtti.

Öte yandan oyun App Store üzerinde “Red’in İlk Uçuşu” olarak adlandırılacağı ve bir süre daha indirilebilir olacağı açıklandı. Firma, hayranları Angry Birds 2, Angry Birds Friends ve Angry Birds Journey gibi diğer alternatiflerin oynanmasını önerdi.

Oyunu indirmeniz için oğlunuz olabilir! Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Angry Birds’ü silinmeden önce indirin.

Angry Birds

Angry Birds

Angry Birds bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

indir

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.