e
sv

Apple’ın iPhone 15 Şarj Cihazlarına Ayrımcılık Yapacağı İddia Edildi: Orijinal Şarj Cihazı Almaya Mecbur Kalınacak…

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Apple’ın orijinal ve made for iPhone programı kapsamında üretilen şarj cihazlarına pozitif bir cihaz inşa edeceği iddia edildi. İddialar doğru çıkarsa iPhone 15 serisi sonrası orijinal ve MFi şarj cihazlarında satış patlaması görülebilir.

Deneyimli Apple analisti Ming-Chi Kuo, yaklaşmakta olan iPhone 15 evi ile ilgili dikkat çekici bir açıklama yaptı. Kuo’nun yorumuna göre Apple, made for iPhone (MFi) sertifikasına sahip olan şarj cihazlarına pozitif duygular yapacak. Peki nasıl?

Yapılan göre iPhone 15 alanları, MFi programı kapsamında üretilmiş olan bir şarj aleti satın alması durumunda, telefonunun daha hızlı şarj ediliyor göreceksin. Üçüncü taraf şarj cihazlarındaki şarj hızı ise çöküşü düşük olacak. Kuo, bu işlem Apple’ın orijinal ve MFi versiyonu üretilmiş olan şarj aletlerine olan soruşturma artıracağını ifade ediyor.

“Satışlar yüzde 30 ila yüzde 40’a kadar artacak”

iPhone 15 şarj aleti

Elma analistinin yorumuna göre 2023 yılı, Apple’ın yüksek miktardaki şarj aleti satacağı bir yıl olarak tarihe geçecek. Kuo, satışların yüzde 30 ila yüzde 40 arasında artacağını, yaklaşık 240 milyon adede kadar ulaşabileceğini ifade ediyor. “Sürdürülebilirlik” adı altında şarj aletini çalıştıran şirket, parayla şarj aletinin satış patlamalarında neden olarak kutu ile çelişmiş ancak ciddi miktarda kar elde etmiş olacaktı.

İLGİLİ HABER

iPhone 15 Pro Max, şimdiye kadar Kadarki En İnce Çerçeveli Telefon Olarak Tarihe Geçebilir

Bu arada; bu iddialara benzer başka iddialar da mevcut. Bu bağlamda; Apple’ın MFi kapsamında üretilen USB Type-C kablolarda da çifte standart uygulayacağı iddia ediliyor. İddialara göre orijinal veya MFi kablo kullanan model, iPhone 15’in idame ettirilmesi maksimum hızlı şarj desteğinden faydalanabilecek. Ayrıca veri Hızı da bu kablolarda daha yüksek olacak. Eylül ayı yaklaştıkça, yeni iPhone’lar ile ilgili iddialar daha da netleşecektir.

:
https://medium.com/@mingchikuo/領益智造為iphone-15系列改採usb-c Apple Apple顯著調升20w-usb-c充電出貨預估的主要贏家-ly-itech-is- 79743df328f’nin-birincil-lehtarı

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.