e
sv

Battlefield 2042, Oyuncu Sayısında Rekora Koşuyor!

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Video oyun geliştiricisi Electronic Arts’ın yayınladığı video oyunu Battlefield 2042, birbirini takip eden kampanyalar sayesinde oyuncu sayısında büyük bir artış yaşadı. Kendi rekorunu kıran oyunun yeni sezonunun büyük beğeni topladığı görüldü.

Hem eski oyuncuların hem de yeni oyuncuların birleşmesiyle anlık oyuncu sayısında artış görülen Battlefield 2042, beklenenden fazla ilgi gördü. İşte haberimizin devamı…

İki Yıldaki En Yüksek Anında Oyuncu Sayısı!

Battlefield 2042, çıkışından bu yana en yüksek eş zamanlı oyuncu sayısına ulaştı. 26 Ekim’e kadar sürecek Steam indirimi sayesinde yaklaşık 59.500 oyuncuyu gören oyun, bu hafta sonu anında 81.842 oyuncuya ulaştı.

Bu sayı, 6 Ekim 2021’de piyasaya sürülen oyunun iki yıl aradan sonra en yüksek anlık oyuncu sayısı oldu. Elbette bunun olmasının en büyük nedeni art arda gelen indirim haberleriydi.

Steam’de yüzde 85’e varan indirimin ardından fiyatı 95 TL’ye düşen oyun, daha fazla oyuncu tarafından keşfedildi. Bakalım şu anda PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için mevcut olan Battlefield 2042, önümüzdeki günlerde oyuncu sayısını koruyabilecek mi?

Battlefield Oyunlarında %85'e Varan İndirim!
OYUN

Battlefield Oyunlarında %85’e Varan İndirim!

Steam, Battlefield oyunları için indirim kampanyası başlattı. Başlatılan kampanyayla birlikte Battlefield 2042 ve Battlefield V dahil pek çok oyunda çeşitli oranlarda indirimler sağlandı.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı aşağıdaki bölümde bizimle paylaşabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.