e
sv

Bir Dönemin Popüler Battlefield Oyunları Satıştan Kaldırılıyor!

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Electronic Arts (EA) tarafından alınan karara göre bir dönem dünya geneli oldukça büyük bir popülerlik elde eden bazı Savaş alanı oyunları satıştan kaldırılacaktır. EA, oyunların satışından ne zaman kaldırılacağını duyurdu.

Hangi Battlefield Oyunları Satıştan Kaldırılacak?

EA, Battlefield 1943, Battlefield Bad Company ve Batlefield Bad Company 2 isimli video oyunlarının 28 Nisan 2023 tarihinde satıştan kaldırılacağını açıkladı. Şirket tarafından belirtilen açıklamadan söz konusu yapımlar dijital mağazadan satın alınamayacak.

Atılan bu adımın, listedeki oyunlarının çevrim içi etkilerinin sonuçlarına yönelik bir hazırlık olduğu belirtildi. Şirket, 8 Aralık 2023 tarihinde söz konusu yapımların çevrim içi hizmetlerinin artık kullanılamayacağını açıkladı. Bu, 8 Aralık kullanımları sadece tek oyunculu modun oynanabileceği anlamında geliyor.

DICE tarafından Frostbite Engine kullanılarak Battlefield 1943 2009’da piyasaya sürülmüştü. 2. Dünya Savaşı’nda Pasifik Cephesi’ni konu alan oyun, satışa sunulduğu dönemde oyuncu tarafından beğenilmişti.

Çoğu kişiye göre Battlefield sonunda en iyi oyunu olan Battlefield Bad Company 2 2010 yılında satışa sunulmuştu. Piyasaya sürüldüğü geçişi göre çok kaliteli grafiklere sahip olan oyun atmosferi oldukça başarılı bir şekilde görülmektedir.

Tüm Battlefield Oyunları
OYUN

Tüm Battlefield Oyunları

Savaş oyunları arasında en popülerlerden biri Call of Duty serisi ve Battlefield serisi. Bu iki seri zaman zaman yarışsa da 2 oyun efsanevi oyunlar arasında yerini almıştır.

Electronic Arts tarafından alınan karar hakkında ne alacağız? Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.