e
sv

Call of Duty: Mobile’ın 3. Sezonu Başlıyor: İşte Yeni İçerikler!

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Görev Çağrısı: Mobil‘ın 3. Sezonu “Hücum” ile stres atmak artık daha da keyifli hâle geliyor! 29 Mart’ta yayınlanacak olan yeni sezon, oyunculara heyecan dolu bir deneyim sunuyor. Sezon boyunca oynanmaya eklenecek birçok yeni içerikle birlikte, Hücum isimli çok oyunculu harita, yeni eğitim yeni alan modu ve yeni işlevsel silahlar gibi pek çok yenilik oyuncunun beğenisine sunulacak.

2023 yılı üçüncü sezon olan Hücum ile oyuncular, Rivas – Neon ve Kara Dalga gibi operatörleri ve birbirinden özgün silah tasarımlarını keşfetme fırsatını yakalayacak. Ayrıca yeni sezon boyunca özel sezonluk mücadeleler, kutsanmış çekilişler ve oyun içi mağaza indirimleri de kullanıcıların beğenisine sunulacaktır.

Call of Duty: Mobile 3. Sezon İçerikleri

 • Yeni Çok Oyunculu Harita: Hücum – İlk olarak Call of Duty®: Black Ops II’de yer alan Hücum Haritası, ticari bir paintball sahası geçiyor. Ancak bu sefer oyuncular paintball yerine gerçek silahlarla hünerlerini gösterirler.
 • Yeni Güvenli Ev Sistemi ve Skor Serisi – Arkadaşlarınızın güvenli evlerini nasıl şekillendirdiklerini denetleyicileri veya hayranların en sevdiği skor serisi Bombacı Robot onlardan yararlanarak uzaktan kumandayla uzak mesafelerden saldırın.
 • Yeni Silah ve Eklentileri – İlk olarak Call of Duty®: Modern Warfare®’de yer alan bir VLK keskin nişancı yönünde olan yeni HDR’yi elde edin veya CR56 saldırı yönünde yeni GRD-11 eklentisini sahip olun.

Peki sizin Call of Duty: Mobile’ın 3. Sezonundan sonuçları neler? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Türkiye'de En Çok Oyun İçi Satış Yapan Oyunlar Açıklandı
OYUN

Türkiye’de En Çok Oyun İçi Satış Yapan Oyunlar Açıklandı

Oyunfor tarafından hazırlanan rapor, Türkiye’de en çok oyun içi satış yapan oyunlara ışık tuttu.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.