e
sv

Cities: Skylines II Duyuruldu: İşte Çıkış Tarihi

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İsveç merkezli strateji oyunları üreticisi Paradoks Etkileşimli, bugün sunumda Şehirler: Skylines II’yi duyurdu.

PlayStation 5, Xbox Series ve PC için duyurulan oyun, Xbox Game Pass kütüphanesinde yer alacağız açıklandı.

Cities: Skylines II Tanıtım Fragmanı

Şehir kurma oyunları Aralarında en güçlü isimlerden olan Cities: Skylines, yıllar içinde binlerce oyuncuyu bünyesinde toplayarak güçlü bir oyuncu kitlesi kazanmıştı. Elde edilen başarının ardından devam oyununun gelmesi de gecikmedi.

Bir zamanlar üzerinde çalışılmakta olan Cities: Skylines II, 2023 yılı içerisinde Strateji meraklılarının beğenisine sunulacak.

Paradox Interactive CEO’su Frederik Weskeryeni oyun ilişkisi, “Cities markası, on yılı aşkın bir süredir Paradox’un oyun kataloğunun önemli bir parçası olmuştur. Cities: Skylines, milyonlarca kopya satan, daha geçen yıl 5,5 kitabı fazla yeni oyuncuyu ağırlayan ve Cities: Skylines II’nin içeriğini oluşturan büyük bir başarıdır. Cities: Skylines II ile eşi benzeri görülmemiş miktarda kişiselleştirme ve oyuncu kontrolü, şehir kurma sınırlarını zorlamaya devam edecek.” dedi.

En İyi Şehir Kurma Oyunları
OYUN

En İyi Şehir Kurma Oyunları

Genellikle Sandbox yapılarına sahip olan şehir kurma oyunları, hayalimizdeki bir şehrin yönetici olma imkanını bize biliyoruz. Oyun camiasının en köklü türlerinden biri olan şehir kurma oyunlarının birçok başarılı örneği bulunuyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.