e
sv

Dünyaca Ünlü Yayıncı Shroud’un Geliştiricisi Olacağı ‘Battle Royale’ Oyunu Duyuruldu

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ünlü Twitch yayıncısı Shroud ile Sacriel, bir oyun projesine dahil oldu. “Project Astrid” olarak adlandırılan AAA projesi, hayatta kalma (battle royale) türünde bir oyun olarak görülecek.

Dünyanın en popüler Twitch yayıncıları arasında yer alan kefen ile Sacriel, dikkat çekici bir gelişme ile karşımızda. geçmişte Doom 3, Wolfenstein: Enemy Territory, Batman: Arkham Origins, Gears of War 4 ve Gears 5 gibi oyunların hayata geçirilmesinde pay sahibi olan Splash Damage adlı oyun sahibi, “Astrid Projesi” olarak isimlendirdiği yeni bir AAA oyun projesini duyurdu. İşte Shroud ile Sacriel, bu oyunu geliştirme sürecinde yer alacaklar.

Yapılan resmi göre Project Astrid, yepyeni bir hayatta kalma oyunu olarak konaklayacaklar. Bu hayatta kalma oyunundaki pek çok öge, Twitch yayıncıları tarafından belirlenecek. Oyunun çıkış tarihi ve hangi platformlarda bulunacağı gibi ayrıntılar henüz gizemini koruyor olsa da da olsa profesyonel oyuncuların içindekilerin içine girdi, Project Astrid için beklentin zirveye ulaşmasını sağlamış durumda.

“Şimdiye kadarki en iyi hayatta kalma oyununu yapmak istiyoruz”

Shroud oyun geliştiriyor

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Shroud şöyle konuştu: Chris (Sacriel) ve ben, hayatta kalma türü bir sonraki adım için bir vizyon geliştirdik ve Sıçrama hasarı ile onu inşa etmek için yola çıkıyoruz. Geçmişteki en iyi hayatta kalma oyununu yapmak istiyoruz ve Sacriel’in beyni ile Splash Damage ekibiyle bunu başarabilmemizi sağlayabiliriz.

Oyun neden daha fazla merak ediyorum konusu oldu?

Project Astrid’in arkasında gerçekten güçlü bir ekip var. Shroud’u zaten pek çok kişi tanıyor. Yayıncı, Counter-Strike: Küresel Saldırı ve Valorant gibi oyunlarda boy gösteriyor. Sacriel ise özellikle de PUBG ile sevilen bir isim. Splash Damage’in kutlama alanı ise çok oyunculu birinci şahıs nişancı türü. İşte tüm bunları bir araya getirdiğimizde, hayatta kalma türü ile nişancılığın birlikte ön plana çıkacağı bir yapım ile karşılaşacağımız gibi görünüyor. Project Astrid, gelecek dönemlerin en çok konuşulan yapımlarından bir tanesi olabilir.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.