e
sv

Elden Ring’in Yeni DLC’si ‘Shadow of the Erdtree’ Duyuruldu

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yazılımdan, Elden Ring için gelecek yeni bir DLC dönemi olan Shadow of the Erdtree’yi resmî olarak duyurdu. geliştirici, DLC‘nin şu anda geliştirme sürecini doğruladı ancak şu an için herhangi bir çıkış açıklamayı tercih etti.

Haber, resmî Elden Yüzüğü ve FromSoftware Twitter hesaplarından bir tweet şeklinde geldi ve aynı zamanda hemen aşağıda görebileceğiniz yüksekliklere dair yeni görseller de paylaşıldı. Ayrıca yeni DLC duyurusu, birkaç gün önce Elden Ring’in 20 milyon fazla kopya sattığı ve DICE, New York Game Awards, The Game Awards da dahil olmak üzere benzeri görülmemiş bir yıllık oyunu ödülleri aldı ve IGN’in 2022’nin en iyi oyununun seçildiği birinci yıl dönümünden sadece birkaç gün sonra geldi.

Shadow of the Erdtree DLC’si Duyuruldu

Elden Ring'in Yeni DLC'si 'Shadow of the Erdtree' Duyuruldu

Elden Ring piyasaya sürüldüğünden bu yana oyunu Kolezyum çok oyunculu güncellemesi olarak yalnızca bir DLC içeriği geldi. Shadow of the Erdtree’nin ne kadar içerik içereceği henüz doğrulanmadı ancak Elden Ring için mevcut ilk tek oyunculu zirveleri paketi olacak.

IGN ayrıca kısa süre önce Elden Ring’in yaratıcısı Miyazaki ile konuşmuştu ve Miyazaki, elde ettikleri başarının FromSoftware’in bundan sonra içeriğinin ne olacağını belirlemeyeceğini ileri sürdü. Öyle ki Shadow of the Erdtree şu anda FromSoftware’in üzerinde çalıştığı tek proje değil. Armored Core 6 da Japon stüdyosu tarafından aktif olarak geliştirilmekte.

Peki sizin Elden Ring’in yeni DLC’sinden sonuçlarız neler? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.