e
sv

Google Fotoğraflar, Google One Aboneleri İçin Fotoğraftan Nesne Silmeyi Mümkün Kılan Bir Güncelleme Aldı [Nasıl Kullanılacak?]

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Google Fotoğraflar uygulaması güncellendi. Yapılan çalıştırma ile silme silme aracı eklendi. İşte sadece Google One abonesi olanların kullanım yeni özellikleri…

İnternetteki fotoğraf paylaşımının yaygın olduğu şu günlerde en zorlayan ayrıntılardan bir tanesi, fotoğraflardaki düşmanca dürtü. Bu durum bazen öyle olabilir sıkıcı olabiliyor ki insanlar, çok sevenler bir fotoğraf hamileliği nedeniyle sosyal medyada paylaşamıyorlar. ABD merkezli teknoloji devi Google ise, bu soruna bir çözüm üretmiş durumda. Artık iOS ve Android fark etmeksizin tüm akıllı telefon kullanıcıları, bir fotoğraftaki muhafaza muhafazası bir anda olabilecekler.

Google Pixel telefon kullanıcıları, bir ömür boyu Sihirli Silgi adlı bir özelliği aktif olarak kullanabiliyorlardı. Bu özellik, bir fotoğraftaki olası kullanım silinmesine yardımcı olacaktır. İşte Sihirli Silgi, şimdi Google Fotoğraflarının iOS ve Android cihazlarıne eklendi. Bazen dileyen tüm kullanıcılar, Google One abonesi olmaları durumunda bu etkili özelliklerden faydalanabilecekler.

Yapay zeka desteği ile kusursuz temizlemeler mümkün

Google Fotoğraflar

Google’ın paylaşmaları ile tüm kullanıcıların hizmetine sunulması Magic Eraser özelliği, sahip olduğu yapay zeka desteği ile bir fotoğrafta istenmeyecek tespit edip otomatik olarak silebiliyor. İsteyen kullanıcılar ise bir fotoğrafta istemedikleri bilgilerin tamamı yakınlarının, güvenlikler yok. Magic Eraser’ın ne kadar iyi sonuç sonuçlarını önceki fotoğrafları veya aşağıdaki GIF’te görebilirsiniz.

Google Fotoğraflar, Sihirli Silgi hariç birkaç yeni dekor daha sahip. Gelin şimdi diğerini de yakından inceleyelim.

Videolarda HDR efekti kullanımı

Google Fotoğraflar uygulaması, fotoğraf düzenlemeleri için HDR efekt desteğini zaten sunuyordu. Artık bu özelliğin kapsamı genişledi. Kullanıcılar, video aktarımları sırasında da HDR efekti kullanabilecekler. Bu görüntü sayesinde kalite, gözle görülebilir ölçüde artacak.

Kolajlar için yeni seçenekler de eklendi

Sosyal ortamlardaki fotoğraf paylaşımları kolajlarını görüyorum. Google Fotoğraflar, kolaj oluşturmayı daha kolay ve eğlenceli bir hale getirecek. Yepyeni filtreler ekleyen geliştiriciler, bu filtrelerin sadece bir fotoğraf veya kolajın tamamı için kullanılmasıne imkan tanıdılar.

Google One aboneliğini nasıl başlatacağını merak eden okurlarımız, aşağıdaki açıklamalara göz atabilirler:

İLGİLİ HABER

30 TB’lık Ücretli Bulut Depolama Servisi ‘Google One’ Nedir?

:
https://blog.google/products/photos/magic-eraser-android-ios-google-one/

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.