e
sv

GTA 6 Sandığımızdan Daha Erken Çıkabilir! İşte Sızdırılan GTA 6 Çıkış Tarihi

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tüm zamanların belki de en çok beklenen oyunlarından biri olan GTA 6‘nın üzerindeki sır perdesi, geçmiş yıl yayılması görüntülerin görüntüsünden hemen kalkmıştı. Oyuna ilişkin birçok detay ve oyun içi görüntünün paylaşıldığı örnekler sonrasında Rockstar Games derin bir sessizliğe gömüldü. Bu süreçte oyunu geliştirme ve GTA 6’yı en yakın zamanda çıkışa hazır hale getirmek için çalışmaları sürdüren Rockstar oyunlarıiddialara göre nihayet çıkış planladı.

GTA Forumları üyelerinden biri olan Tez2’nin değişkenlerine göre GTA 6’nın 2024 yılı içerisinde çıkış yapması bekleniyor. Ayrıca oyunun en yakın zamanda duyurulacağı iddia ediliyor.

GTA 6 Sandığımızdan Daha Erken Çıkabilir! İşte Sızdırılan GTA 6 Çıkış Tarihi

Oyunu Yetiştirmek İçin Bazı DLC’ler Ertelenecek

Daha önceden Rockstar oyunları oyun olayları ve Red Dead Redemption 2 çıkış tarihi gibi büyük ve örneklere imza atan forum kullanıcısı Tez2, değişmekle birlikte GTA 6’nın 2024 yılı tatil döneminde çıkacağını iddia etti.

Yani buna göre oyunu önümüzdeki sene sonbahar dönemi çıkış yapmalarını bekleyebiliriz. Daha önce 2025/2026 yıllarında GTA 6 için konuşuluyorken Rockstar Games’in yönetici kadrosunun oyunu hakkında oldukça sabırsız olduğu, mümkün olan en yakın tarihe oyunu yetiştirmek için bazı DLC projelerini yayından kaldırdığı belirtiyor.

Bazı iddialara göre oyun 2024 yılı sonbahar aylarına yetiştirilmek istense de bu tarih çeşitli aksamalar nedeniyle 2025 yılında kayabilir. Ayrıca Rockstar Games’in gelecek sene çıkacağı iddia edilen oyunla ilgili en yakın zamanda bir tanıtım yapması da bekleniyor.

GTA 6 Hakkında Bilgiler: Hikaye, Karakterler, Harita, Çıkış Tarihi
OYUN

GTA 6 Hakkında Bilgiler: Hikaye, Karakterler, Harita, Çıkış Tarihi

Grand Theft Auto VI çıkış tarihi, hikayesi, özellikleri, özetleri ve benzerleri henüz açıklığa kavuşmuş sonunda GTA’nın çıkması beklenen oyunu ile ortada ilgili bir sürü iddia bulunuyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.