e
sv

iPhone 15 Pro Max, Şimdiye Kadarki En İnce Çerçeveli Telefon Olarak Tarihe Geçebilir

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ünlü analist Ice Universe’in iddialarına göre iPhone 15 Pro Max, dünyanın en ince ekranlı telefonu olarak listede kalabilecek.

Apple’ın bu yıl tanıtması beklenen iPhone 15 ailesi hakkında örnekler vermeye devam ediyor. iPhone 15 Pro ve Pro Max modellerinde ses ve güç durumlarının zirvesi ve “Pro” olmayan modellerin bazı özelliklerden mahrum bırakılacaktır da ortaya çıkan son iddialar arasında yer alıyor.

Bugün ortaya çıkan bir iddiaya göreyse iPhone 15 Pro Max, bugüne kadarki en ince ekran çerçevesine sahip olacak. İddiaların kaynağıysa ünlü analist Ice Universe’den başkası değil.

neredeyse tam ekran olacak

Ice Universe’in Twitter hesabından yaptığı göre iPhone 15 ailesi bir önceki nesile göre az da olsa daha ince bir çerçeveye sahip olacak. iPhone 15 15 Pro modellerinde bu farklılık güç olsa da asıl fark iPhone 15 Pro Max modelinde olacak. İddialara göre görüşme çerçeve çerçevesi 2.17 mm’den 1.55mm’ye düşürülecek. Bu da ilk bakış açısı ön yüzün neredeyse tamamın ekran gibi sahiplerine yol açabilir.

Ice Universe ayrıca iPhone 15 Pro Max model kamera çıkışı, kalınlık, uzunluk ve genişlik gibi ölçülerde birkaç mm inceleyeceğini belirtiyor. Ünlü analistin bir diğer iddiasına göre de Apple, bu yayından Type-C’ye geçiş yapabilir. Bunun nedeniyse birkaç yılda bir telefon görüşmesi yapan kullanıcılar da 2025’e kadar Type-C girişli iPhone’lara geçişi sağlamayı başarıyor.

İLGİLİ HABER

iPhone Modellerinin Cinsiyetler Arasındaki Dağılımı Belli Oldu: Yalnızca Bir Model Eşit Rağbet Görüyor

Tabii ki bu iddiaların doğru olup olmadığını öğrenmek için Haziran ayında düzenlenecek Apple gerçekleştirmeye kadar beklememiz gerekecek.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.