e
sv

İptal Edildiği Söylenen iPhone SE 4 İçin Yeni İddia: Gelecek Yıl OLED Ekran ve 5G ile Gelebilir

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ünlü analist Ming-Chi Kuo, iPhone SE 4’ün kaderi hakkında yeni bilgiler elde ettiğini belirtti. Bilgileri paylaşan Kuo, SE 4’ün OLED ekran ve 5G destekli işlemciyle gelebileceğini iddia etti.

Apple’ın belki de 6 serisinden sonraki en başarılı serisi olan SE, hem uygun fiyatı hem de pek çok savaşa hitap edecek modelleriyle pek çok iPhone kullanıcısının kalbini çalmıştı. Özel mülkiyet fiyatlarıyla bir zamanlar yok şeytan telefonlarınsa üretiminin rafa kaldırıldığı iddiası.

Ancak ünlü Apple analisti Ming-Chi Kuo, bugün yaptığı bir hareketle Apple’ın 2024 yılında yeni SE şirketini piyasaya sürebileceğini ve bu modelin diğerlerine kıyasla çok daha gelişmiş teknolojilere sahip olabileceği iddiasında.

OLED Ekran ve Type C girişi ile tanıtılabilir

Twitter hesabından açıklama yapan Ming-Chi Kuo, geçmiş ay kendisine üretimin rafa kaldırıldığını ileten değerlendirmeye karşı Apple’ın yeniden SE serisi için hazırlıklara yaptıklarını belirtti. Apple’ın tedarik zincirinde görev alan kişiler tarafından verilen bilgilere dayanan Kuo, Apple’ın SE 4 modeli için oled ekran ve 5G destekli bir işlemciyle piyasaya sürülebileceğini iddia etti. Kuo ayrıca geçen aylarda ortaya çıkan SE 4 konsept tasarımlarının da doğru yapabileceğini ve iPhone X ile hemen hemen aynı kasa yapısına sahip olabileceğini de belirtti.

Tüm bunlara ek olarak AB düzenlemeleri nedeniyle 2024 yılının sonunda Type C girişine geçmek zorunda kalmak zorunda olan Apple, iPhone SE 4 ile ilk Type C girişine sahip telefonunu piyasaya sürüyor. Bu da ilk kez iPhone kullanmaya başlayacak kullanıcıları hem yeni kablo alma derdinden kurtaracak hem SE 4 genişletme süresi Type C girişli yeni iPhone’lara geçişini hızlandırabilir.

İLGİLİ HABER

Bu verilere göre Alıp Alabileceğimiz Tek iPhone: En Ucuz iPhone Olacak ‘iPhone SE 4’ün En Gerçekçi Konsept Tasarımı

Kuo’nun söylediği her ne kadar iddia olsa da daha önceki örneklerin da bu iddiaların bazılarını desteklemesi, Kuo’nun söylediklerinde gerçeklik payı olabileceğini gösteriyor.

:
https://appleinsider.com/articles/23/02/27/iphone-se-4-development-lurches-back-to-life-with-new-tech?utm_medium=rss

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.