e
sv

Kullanıcıların Libidosunu Artırmasını Sağlayan Yerli Meditasyon Uygulaması ‘Biyaku’ Yayınlandı

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mobil dünyada öne çıkan iki Türk ismin kurucusu olduğu ‘cinsel sağlık’ uygulaması Biyaku yayınlandı. Uygulama, daha fazla yayınlanmadan 1 milyon dolar değerleme üzerinden 80 bin dolar yatırım almayı da başardı.

Yüz milyonlara ulaşan Pub Story ve Hype Up uygulamalarının kurucuları Bora Öğünç ve Fatma Gamze Kiremitçi, yeni bir uygulama ile göçmen çıktı. İkilinin kurucu ortaklığında yoğunlaşma’biyaku‘, Günlük düşünceler ile kullanıcıların libidosunu geliştirmeyi, cinselliğini keşfetmesine yardımcı olmayı ve kendi cinselliğine dair hedef almayı hedefliyor.

Adını ‘afrodizyak’ın kılavuzların alan uygulaması, uzman kişinin geliştirdiği yoga, tao ve kegel gibi öğretilere yer veriyor. Uygulama, özellikle sesli pratiklere yoğunlaşıyor ve herhangi bir hesap oluşturmadan da üretilen temel büyümeye göz atılmasına imkan tanıyor.

Henüz yayınlanmadan 1 milyon dolar değerlemeye ulaştı:

biyaku

Biyaku, henüz lansmanı öncesinde 1 milyon dolar değerleme üzerinden 80 bin dolarlık yatırım aldı. Uygulama, özellikle Amerika Birleşik resimlerinde büyük kitlelere ulaşmayı hedefliyor.

“Cinsel hazların peşinden pek gitmiyoruz”

biyaku

Webtekno’ya konuşan Bora Öğünç, Cinsel Sağlık tartışmanın şu an dünyada yükselen bir değer olduğunu vurgularken Biyaku’nun çözüm olacağı sorunu şu şekilde paylaştı:

“Bugün, bir kişi olsaydı çok şanslıysa, sadece cinsel sağlık eğitimleri alabiliyor. Cinsellik, her şeyden önce muazzam bir haz ama biz daha iyi dönerin bile peşinden şehir seçimleri yaparken, cinsel hazların peşinden pek gitmeyiz.”

Cinsellik ve hayatta kalma konusunda tüm hazlar konusunda günlük pratikler sunan Biyaku’ya aşağıdaki bağlantılardan göz atabilir, bu bağlantıya tıklayarak platformun Soundcloud hesabına ulaşabilir ve sesli içerik gözlere atabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.