e
sv

Left 4 Dead 3 Geliyor Olabilir

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kapak, uzun süre sonunda üçüncü oyun inadından vazgeçiyor olabilir. Yakın zamanda tanıtılan ve kısıtlı bir kullanıcı için deneme açılışı yapılan Karşı Saldırı 2 içindeki dosyalar Sol 4 Ölü 3 hakkında bilgi içeren bir dosya bulundu.

“Left4Dead3” Kelimeler, dosya içinde tespit edilirken önceliği “hiçbiri” olarak belirlenmiş bir şekilde görünüyor. Bu bilgiler ne anlam ifade ettiği ise pek açık değil.

Left 4 Dead 3 Geliyor Olabilir

Left 4 Dead 3 Çıkacak Mı?

2009 yılında çıkış yapan Left 4 Dead 2, hayatta kalma kalma temasına sahip zombi oyunları arasında bir ikon oluşturacak kadar güçlü bir oyun olarak biliniyor. Bugün bile güçlü bir oyuncu kitlesine sahip olan oyunun uzun yıllar boyunca devam etmesi bekleniyordu. Ancak durum bu şekilde gelişmedi. İlk defa serininin devamının gelebileceğine dair önemli bilgiler bulundu.

Geçen haftalarda HTC Başkanı’nın bir VR sunumu sırasında Sol 4 Ölü 3‘e ait sunulabilir paylaşım, bir deneyim deneyimlerinden gelen bilgiler Sol 4 Ölü 3 üzerinde yoğunlaşması, oyunun yolda olduğunu gösteriyordu. Yakın çıkan zamanda Counter-Strike 2 dosyalarında da böyle bir ortamda tespit edilmesi, şüphelere dair bilgileri artırmadı.

Counter-Strike 2 ve Half-Life: Alyx gibi oyunlar, Valve’ın yeniden oyun yapımına dönüşmek istediğine dair önemli ipuçları gösteriyor. Öte yandan şirketin hayranlarla “üçüncü oyun” konusunda alay ettiği de bilinen bir gerçek. Heyecanlanmadan önce daha kesin bilgiler beklememizde fayda sağlayabilir.

Counter-Strike 2 Tanıtıldı: İşte Yenilikler
OYUN

Counter-Strike 2 Tanıtıldı: İşte Yenilikler

Valve, bugün yaptığı açıklamayla birlikte Counter-Strike 2’yi canlandırıyor. YouTube kanalı üzerinden içeriklerde bulunan videolarda yeni oyunda gelecek yenilikler, üç kısa video ile gösteriliyor.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.