e
sv

Mortal Kombat 1’in Yeni DLC Karakteri Omni-Man Fragmanı Yayımlandı

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Warner Bros. tarafından yayımlanmıştır. Games tarafından üstlenilmiştir. Mortal Kombat 1yeni DLC karakteri Omni-Man için yeni parça yayınlanan. Böylece yeni karakterin oyunda nasıl bir dövüş stiline sahip olacağı da netleşti.

Mortal Kombat 1’in Yeni Karakteri Omni-Man Tanıtıldı

En iyi dövüş oyunları Akla gelen ilk yapımlardan biri olan Mortal Kombat 1, 19 Eylül 2023 tarihinde piyasaya sürüldü. Kısa sürede oldukça popüler hale gelen oyuna DLC’ler aracılığıyla yeni karakterler eklenecek. Omni-Man de bu DLC karakterleri arasında yer alıyor.

2021 yılında Amazon Prime Video’da yayına başlayan animasyon dizisi Invincible’da da yer alan Omni-Man için yeni bir fragman yayınlandı. Paylaşılan video, söz konusu karakterin dövüş stilini gösteriyor. 1 dakika 9 saniye uzunluğundaki video kısa sürede 2,2 milyon izlenmeye ulaştı.

PC, Nintendo Switch, PlayStation 5 ve Xbox Series X/S platformları için geliştirilen dövüş oyununa DLC aracılığıyla eklenecek yeni karakter, birçok kişi tarafından beğenildi. Güçlü yetenekleriyle dikkat çeken Omni-Man isimli karakterin Kombat Pack isimli paket kapsamında Kasım 2023’te sunulması bekleniyor.

Yayınlanan videoda Cameo karakteri Tremor da yer alıyor. Peki siz Omni-Man isimli yeni DLC karakteri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni fragman hakkındaki düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.