e
sv

NVIDIA’nın Yeni Güncellemesi Yeni Oyunlara DLSS Desteği Getiriyor

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

NVIDIA, oyunlardaki yapay zekâ destekli performansı hızlandırıcı olan DLSS teknolojisinde sürekli olarak geliştirmeler yapmaya devam ediyor. En son Game Ready Sürücüsü, Cyberpunk 2077’nin Ray Tracing: Overdrive Modu’nun ön izlemesi için Game Ready optimizasyonlarını bünyesinde barındırıyor. Sürücü, aynı zamanda DLSS 2 ile geliştirilmiş cihazlar. Bu sürümler arasında Deceive Inc, Forza Horizon 5 ve The Last of Us Part I gibi popüler oyunlar da yer alıyor.

Geçen gün Açık Beta süreci başlıyor Diablo IV’te GeForce RTX40 serisi oyuncuları DLSS 3’ü etkinleştirerek daha hızlı performans deneyimlemeye görmeye. Cyberpunk 2077’nin Ray Tracing: Overdrive Modu’nun ön izlemesi için tam ışın izleme geliştirmeleri ve Ayrıca performansları için CD PROJEKT RED ile birlikte izlemeye devam ediyor.

Forza Horizon 5’e gelen DLSS 3 Desteğiyle birlikte OpenCritic tarafından tüm yarış oyunları arasında şu anda en yüksek puana erişmiş olan yarış oyunu da yeni bir güncelleme almış olacak.

DLSS Teknolojisi Giderek Daha Fazla Oyuna Ekleniyor

DLSS teknolojisi, dünyaca ünlü oyunlar tarafından hızla benimseniyor. Diablo IV, Forza Horizon 5 ve The Last of Us Part I gibi popüler oyunlar, DLSS oyunları listesinde yer alıyor. NVIDIA DLSS, 270’ten fazla oyun ve izin kullanılabiliyor. Bu teknoloji, Unreal ve Unity gibi popüler oyun motorları için DLSS 2 eklentileri ve entegrasyon koleksiyonları sunuyor. Bu sayede, oyun geliştiricileri kısa bir sürede oyunlarına DLSS 2 ile entegre edebilen ve milyonlarca GeForce RTX oyuncusuna üstün bir deneyim sunabiliyor.

Yeni Game Ready sürücüsü Resident Evil 4 için sıfırıncı gün optimizasyonu ve Kerbal Space Program 2, Last Epoch, Like a Dragon: Ishin! ve Wo Long: Fallen Dynasty gibi yeni oyunlar için GeForce Deneyimi optimal ayarlar sağlar. NVIDIA, DLSS teknolojisindeki geliştirmelerine devam ediyor ve oyunculara daha fazla oyun deneyimi sunmak için çalışmalarını sürdürüyor.

DLSS Nedir? Ne İşe Yarar? Destekli Oyunlar Hangileri?
OYUN

DLSS Nedir? Ne İşe Yarar? Destekli Oyunlar Hangileri?

Oyun ortamlarında yaşadıkları de yapılarla yeni özelliklerden çıkmakta. Bunlar arasında DLSS teknolojisi de var. Muhtemelen DLSS ismi ile karşılaştığınız olmuştur.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.