e
sv

PlayStation 5’in Yeni Renk Seçenekleri Duyuruldu: Fiyatları da Belli Oldu!

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sony, PlayStation 5 için yeni renk seçenekleri oluşturdu. Bu renkler DualSense’e de uyarlandı. Halihazırda PlayStation 5 kullanan oyuncular da yeni kasalara geçiş yapabilecek.

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, dün akşam oyunseverleri sevindiren bir duyuru yaptı. Oyun Durumu etkinliği gerçekleştirdi. Bu etkinlikte PlayStation ekosistemine gelecek yeni oyunlar hakkında duyurular yapıldı ve söz konusu oyunlar hakkında bilgiler verildi. yepyeni fragmanlar Yayımlandı. Ancak State of Play etkinliği sadece bundan ibaret değildi.

Sony, PlayStation 5 için yepyeni bir seri duyurdu.”Derin Dünya Koleksiyonu“adlı bu yeni seri, PlayStation 5’in 3 yeni rengini içeriyor. Üstelik bu renk seçenekleri sadece konsollar için değil, DualSense adı verilen kontrol cihazı için de geçerli” satınalınabilir. Yeni seriye dair hem renklere hem de diğer bilgilere daha yakından bakalım.

PlayStation 5 için oluşturulan yeni renk seçenekleriyle tanışın:

PlayStation 5 Derin Dünya Koleksiyonu

Sony’nin açıklamalarına göre PlayStation 5’ler için hazırlanan yeni renk seçenekleri şöyle:Volkanik Kırmızı“, “Kobalt mavisi“ve”som gümüş“. Üstelik hali hazırda PlayStation 5 sahibi olan oyuncular, yeni renk seçeneklerini kapak olarak satın alabilecekler. Çünkü Sony, Deep Earth Koleksiyonunu piyasaya sürüyor. harici bir aksesuar satışa sunulacak. Oyuncular kendi konsollarının kasa parçalarını söküp yeni renkler kullanabilecekler. Bir araya gelebilecekler.

DualSense’in yeni renk seçenekleri yalnızca kontrol cihazına özel olacak

DualSense

Sony’nin DualSense için yeni renk seçenekleri PlayStation 5’in renk seçenekleriyle eşleşiyor Aynı olacak. Konsol sahipleri DualSenses’i yeni renk seçenekleriyle bütün olarak satın alacak. PlayStation 5’teki gibi yalnızca kasa değişimi mümkün olmayacak.

ALAKALI HABERLER

Sony, Yeni Taşınabilir El Konsolunun Adını ve Fiyatını Açıkladı: Karşınızda PlayStation Portal!

Gelelim fiyatlara

Sony yepyeni renk seçenekleriyle DualSense’i piyasaya sürüyor 4 Ekim piyasaya sürüleceğini duyurdu. Kontrolcünün dünya çapındaki tüm oyunculara ulaşması biraz zaman alacak. Şirket bu denetleyiciye sahip olmak isteyen oyunculara teklif sunuyor 74,99$ Ödeme yapacaklarını belirtti. PlayStation 5 kasaları için oluşturulan yeni renk seçenekleri kapak olarak satışa sunuldu. 59,99$ için satın alınabilir. Sony’nin yeni ürünlerinin Türkiye’ye ne zaman geleceği bilinmiyor.

Deep Earth Koleksiyonu tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak :
https://blog.playstation.com/2023/09/14/introducing-the-deep-earth-collection-a-new-metallic-colorway-for-ps5-accessories-available-starting-later-this-year/

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.