e
sv

Resident Evil 4 Remake’den 12 Dakikalık Oynanış Videosu Geldi!

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Resident Evil 4 Remake’in oynanışını bol bol inceleyebileceğimiz 12 yorum bir videosu yayınlandı. Oyunun çıkışına az bir süre kalmışken bu video, hayranların heyecanını bir hayli artırdı.

Capcom, 2019’dan beri Resident Evil severleri mutlu etmeye devam ediyor. İlk olarak ürettiği Resident Evil 2 Remake’in başarısının ardından Resident Evil 3’ün de Remake’ini yapan şirket, bilinenler gibi 4. oyunun da remake’ini yaptın duyurmuştuk.

Daha önce çok kısa videolar ve görüntüler sunanlar oyundan ilk uzun oynanış videosu geldi. Tam 12 yorumlama olan oynanış videosunda Leon ile başkanın kızını kiliseden kurtardığımız bölüm izleyeniz.

Resident Evil 4 Remake’den dolu dolu dolu oynanış videosu:

Oyunun çıkışına 2 aydan az bir süre kala yayınlanan bu 12 temsil videoda, oyunun 5. bölümünde açıklanan hikayeyi izliyoruz. Artık Leon, kilisede başkanın kızını muhafaza etmek ve onu kapsamlı kurtarma operasyonuna devam ediyor.

Videoda çok az ara var sahne, teker teker oynanışa iyice bir göz atabiliyoruz. Oyuna yetecek yeni mekaniklerden biri olan kırılan silahlar, oynanışın ana etmenlerinden biri olacak gibi görünüyor. Zira Capcom, Hızlı tepki vermeniz gereken anların (QTE) artık eskidiğini ve AAA maçlarına yakışmadığını belirtmişti.

Yani bıçağını (veya başka bir yakın dövüş silahınızı), gerçek birebir dövüşlerde kullanım, saldırıldığı zaman savunma yapacak ve boş bulduğunuz anda saldıracaksınız. Bütün yaparken bunları silahınızın sızmasını umacaksınız.

Ayrıca oyuna birçok yan görev eklendi, yani oyun açık dünyasına geldi. Açık dünya orijinal olmayan Resident Evil 4’ten hatırlayacaksınız, Ashley yanımızda dolaşırken çok sinir bozucu bir haldeydi.

İLGİLİ HABER

Efsane Oyun Resident Evil 4’ün Remake’inden Korku Dolu Oynanış Videosu Geldi: İşte Sistem Gereksinimleri ve Fiyatı

Artık Ashley’in can barı olmayacak ve belirli bir miktar vuruş tankından sonra yere düşecek, uzaklaştığınız takdirde ölecek. Dolayısıyla daha az sinir bozucu hale gelmiş olacak. 24 Mart 2023’te yayınlanacak olan Resident Evil 4 Remake’in oynanış videosu hakkında ne zaman?

:
https://www.gamesradar.com/new-resident-evil-4-remake-footage-shows-off-chapter-5-gameplay/

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.