e
sv

Resident Evil 4 Remake’in Türkiye Fiyatı, Daha Oyun Çıkmadan Yüzde 57 Zamlandı

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Capcom, Resident Evil 4 Remake’in Türkiye fiyatına yaklaşmak üzere zam yaptı. Öte yandan; oyunu deneyimlemek isteyenler için ücretsiz bir demo sürüm yayınlandı.

2023 yılının en çok beklenen oyunları arasında yer alan Resident Evil 4 Yeniden Yapım ile ilgili dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Oyunun Steam’deki fiyatına uygun bir zam geldi. Standart sürüm yüzde 57, Deluxe sürüm yüzde 63 zamlandı. Neyse ki Capcom, yine de Resident Evil 4 Remake’in ‘tadına bakmak’ isteyen oyuncular için bir adım attı.

Geçen gece bir etkinlik gerçekleştiren Capcom, ücretsiz oyun demo sürümü de yayın. Bu hamleyle oyuncular, Resident Evil 4 Remake’e gitmeye imkan yakalamışlar. Zamanla zam nedeniyle oyun bütçesi yettiremeyecek olan oyuncular için en kısa sürede Resident Evil 4 Remake’i deneyimleme imkanı sunulmuş oldu. Hem konsol hem de PC sahipleriücretsiz demo sürümü bir sürümünü indirip, oynuyorlar.

Peki Resident Evil 4’ün güncel fiyatları nasıl oldu?

Resident Evil 4 Yeniden Yapım

24 Mart’ta sürülecek Resident Evil 4 Remake’in Steam hikayesi, oyunun normal sürüm fiyatının 563,47 TL’den 887,29 TLye yükseldiğini görüyorum. Deluxe sürüm ise 657,53 TL’den 1.070,50 TLsen yükseldin. Fiyatların böyle kalıp kalmayacağını ilerleyen uzunlukları ölçer.

İLGİLİ HABER

Resident Evil 4 Remake’den 12 Dakikalık Oynanış Videosu Geldi!

Bir oyun için bu kadar para veremeyecek olan okurlarımız için demo sürümden de bahsedeyim. Capcom’un açıklamasına göre demo sürümü, oyundaki en ikonik konumlardan olan “Ambush”ta olacak ve oyundaki hikayenin kısa bir bölümü oyunculara sunacak. Eğer “Resident Evil 4 Chainsaw” olarak isimlendirilen demo sürüme ulaşmak istiyorsanız, buradaki Sunucuyu kullanarak Steam’deki listeleme bölümüne gidin.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.