e
sv

Samsung Galaxy S23 FE Kanlı Canlı Görüntülendi [Video]

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung Galaxy S23 FE’nin tasarım detaylarını gösteren bir video paylaşıldı. Grafit renk seçeneğini gösteren video ise en çok arka kapakla gündemde olacak gibi görünüyor. Çünkü görünen o ki Samsung artık parlak ve cam arka kapaklara geçiş yapacak.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Galaxy S23 FE ile gündemde. Galaxy S23’ün uygun fiyatlı versiyonu olarak karşımıza çıkacak telefon, aylardır devam eden “iptal edildi” iddialarına rağmen ufukta göründü. Bu telefon Samsung’un Çok yakında duyurması bekleniyor.

Samsung hayranları heyecanlı onların beklemesi Bütün bunlar olurken Galaxy S23 FE ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Akıllı telefon sektörünün ünlü ve güvenli sızıntı kaynaklarından Alvin, Galaxy S23 FE’nin tanıtılacağını duyurdu. kanlı canlı görüntüler Paylaşıldı. Paylaşılan görseller, yakında çıkacak akıllı telefonun etkileyici bir tasarıma sahip olacağını ortaya koyuyor.

İşte Samsung Galaxy S23 FE için paylaşılan video:

Yukarıdaki videoda Samsung Galaxy S23 FE Grafit renkli versiyon Anlıyorsun. Burada en dikkat çeken nokta arka kasadaki değişiklik. Samsung, Galaxy S21 FE’de plastik bir arka kapak kullanmış. Bu durum Galaxy S22 ve Galaxy S23 serisinde de devam etti. Ancak artık bu durum değişiyor gibi görünüyor. Paylaşılan videoya göre Samsung, Galaxy S23 FE’de parlak ve camsı arka kapağı kullanacağım.

ALAKALI HABERLER

Samsung “Askerlere Özel” Galaxy S23’ü Duyurdu: Tank Kadar Sağlam, Casus Kadar Gizli…

Samsung’un Galaxy S23 FE’nin lansman tarihi ile ilgili herhangi bir bilgisi bulunmuyor. bir açıklama yapmadı. Ancak bu akıllı telefonun 2023 yılı sonundan önce duyurulması bekleniyor. Aslında Samsung’un artık beklemesi için bir neden yok. Zira Samsung Galaxy S23 FE’nin neredeyse tüm özellikleri zaten ortaya çıktı. Durum böyle olunca bu akıllı telefonu biraz daha geciktirmek mantıksız bir yaklaşım olacaktır. Sonuçta 2024 yılının ilk aylarında Galaxy S24 ile tanışacağız. Galaxy S23 FE”ölü model” şeklinde ilan etmenin bir manası yok.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.