e
sv

Star Wars Jedi: Survivor’dan Nefes Kesen Yeni Bir Fragman Geldi

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Star Wars Jedi: Fallen Order’ın başarısının ardından duyurulan ve serinin devam oyunu olan Star Wars Jedi: Survivor’dan yeni bir fragman yayınlandı.

2019’un sonunda piyasaya sürülen ve çok oyunculu Star Wars oyunlarının üzerine oyunculara ve serinin hayranlarına beklenenlerden çok daha fazlasını sunan Star Wars Jedi: Fallen Order, kimilerine göre son 10 yılın en iyi Star Wars oyunlarından biriydi.

Oyunun başarılı finalinden sonra geçen aylarda EA, serisinin ikinci oyunu Star Wars Jedi: Survior’ı heyecan verici bir fragman ve dudak uçuklatan bir fiyatla duyurmuştuk. Bugünse oyunla ilgili yeni bir fragman yayınlandı.

İşte Star Wars Jedi: Survivor’un yeni fragmanı

Star Wars Jedi: Fallen Order’daki olaylardan 5 yıl sonrasını alan Jedi: Survivor konusu, kahramanımız Cal Kestis’in ilk oyundaki gemisi Mantis’in ekibiyle ve oyunun yeni karakteri paralı askeri Bode Akuna ile bir araya gelerek imparatorluğa karşı direnişini konu alıyor. Fragmanda Mantis ekibini Cere, Greez ve Merrin’in Cal ile yeniden bir araya geldiğini görüyoruz.

Ayrıca fragmandaki bazı ara sahnelerde Merrin ve Bode’yi de Cal ile omuz omuza çarpışırken görürüz. Bu da bazı görevlerde yan karakterler de savaş alanında görebileceğimize işaret ediyor olabilir.

Daha önce ortaya çıkan bilgilerden, aradan geçen 5 yılda Cal Kestis’in gerçek bir Jedi şövalyesine dönüştüğünü ve artık çok daha güçlü olduklarını gösteriyor. Ancak tabii ki düşmanlarımız da aynı oranda güçlendi.

Bunun üzerine ilk yanında oyun oynanış eksikliklerinin sınırlarında olan Respawn Entertainment, bu açığı ikinci oyunu kapattıklarını ve bu kez oyuncuların yaşadıkları “gerçek bir Jedi gibi” tıslayabileceklerini açıklamıştı.

İLGİLİ HABER

Dudak Uçuklatan Fiyatıyla Ön Siparişe Açılan Star Wars Jedi: Survivor Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

28 Nisan‘da PC, PlayStation 5 ve Xbox Series S/X için çıkış yapacak olan Star Wars Jedi: Survivor’ın fiyatıysa adeta cep yakan türü.

 • Yıldız Savaşları Jedi: Survivor – 1.199,99 TL
 • Star Wars Jedi: Survivor Deluxe Edition – 1.599,99 TL

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.