e
sv

Steam, Kişiselleştirilmiş DLC Önerileri Bulabileceğiniz Bir ‘Keşfetme Merkezi’ Üzerinde Çalışıyor

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Steam’de kuru 1,8’den 10 TL’ye çekmesiyle yüreklerimizi dağlayan Valve, oyunculara sunmak için geliştirdiği yeni özelliğini duyurdu: Kişiselleştirilmiş DLC Danışmanları Merkezi.

Valve’ın Steam’de sunmak istediği özellikleri oyuncuların denemesine yönelik Steam Labs platformu üzerinde yeni bir özelliği yayınlandı. Bu yayınlanan yeni özellik ile birlikte oyuncular, aynı oyun önerileri gibi DLC önerilerini görebilecek.

Steam’de olduğu gibi Mağaza sayfasında kişiselleştirilmiş tercihlere göre oyun önerileri sayfası bulunmaktadır. Valve, bu özelliğin aynısını oyunların DLC’leri için de getirmeyi planlıyor.

DLC doğum merkezi, kullanıcıların sahip olduğu ve oynadığı oyunlara göre kişiselleştirilmiş bir öneri sayfası sunuyor

Dilerseniz buraya tıklayarak deneyebileceğiniz bu yeni özellik, sevdiğiniz oyunlara ait Almak veya kaçırmak olabiliriz DLC paketlerini karşınıza alarak umut. Bu DLC paketleri bireysel kostüm karakterinden tutun oynanabilir ek hikâyeye kadar genişletebilir.

DLC’yi kaydederseniz kaydederseniz karşınıza sizin tarafınızdan en son oynanan ve en çok oynanan oyunlar için Yükleme ve ücretsiz eklentileri görebileceksiniz. Bu eklentiler de karşınıza popülerliğine göre sıralanmış biçimlerde olacak.

İLGİLİ HABER

Rockstar ve Dark Souls Oyunlarının Hepsine Steam’de Zam Geldi: 5 Yıllık Oyunu Fiyatı 1000 TL’nin Üzerine Çıktı!

En sevdiğiniz oyunların kaçırmış olabileceğimiz eklenti paketlerini böyle bir arada doğal ki güzel olacaktır. Zaten Steam’deki yeni ücretler artık bütçelerimiz sadece paketlere yetecek gibi görünüyor…

:
https://www.neowin.net/news/steam-is-testing-a-discovery-hub-for-personalized-dlc-recommendations/

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.