e
sv

Steam, Türkiye’de En Çok Satılan Oyunları Açıkladı: Bıkmadınız mı GTA 5 Oynamaktan?

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Steam Türkiye’de çok satılan oyunlar açıklandı. Liste son bir haftalık süreçte genel olarak uygulanırken, Call of Duty: Modern Warfare 2 ilk kez ilk 10’a giremedi…

Steam, Türkiye’deki Kullanıcılar 24-31 Ocak operasyonlar arasında en çok satın alacakları oyunları açıkladı. Listenin ilk 10 sırasında şaşırtıcı olmayan isimlerle karşılaşıyoruz. Dünya genelinde popüler olan oyunlar, Türkiye’de büyük ilgi görüyorlar.

Şimdi sizlerle Steam Türkiye’de en çok satan 10 oyuna yakından bakacağız. Listenin en dikkat çekici olması hiç şüphesiz Görev Çağrısı: Modern Savaş 2. Zira oyun, yayınlandığı ilk günlerden beri bu liste içerisinde yer alıyordu. Ancak bu hafta işler değişti. Call of Duty: Modern Warfare 2, oğlu bir haftada 4 sıra geriledi ve 12. sıra oturdu.

Türkiye’de en çok satılan oyunlar (24-31 Ocak)

En Çok Şeytan Oyunlar fiyat
FIFA 23 699,99 TL
Counter-Strike: Küresel Saldırı Oynaması Ücretsiz
Hogwarts Mirası 699,00 TL
Kırmızı Ölü Kefaret 2 299,00 TL
Köpekleri İzle: Lejyon 315,00 TL
PUBG: Savaş Alanları Oynaması Ücretsiz
GTA 5 169,00 TL
Tom Clancy’nin Ghost Recon Kırılma Noktası 269,00 TL
Apex Efsaneleri Oynaması Ücretsiz
ölü boşluk 999,99 TL

(Ücretsiz oyunlar, yeni oyuncular tarafından kütüphaneye eklenenklerinde ‘satın alındı’ olarak istatistiklere işleniyor)

FIFA 23

Electronic Arts’ın ikonik futbol oyunu FIFA’nın en yeni sürümü FIFA 23, bundan aylar önce piyasaya sürüldü. Steam’in aktarabileceği şeyler, bu maçın oğlu bir haftalık süreçte en çok satın alma yapım gördüğün FIFA 23’ün tahtı kolay kolay sarsılmayacak gibi görünüyor.

Oyunun Steam sayfası buradan ulaşım.

Counter-Strike: Küresel Saldırı

Valve’ın 2012 yılında piyasaya sürdü Counter-Strike: Küresel Saldırıdünyanın en çok oynanan oyunları arasında yer alıyor. FPS çıkarmanın Önem verdiğinden olan oyun, ücretsiz hale getirildikten sonra da ilgi görmeye devam ediyor.

Oyunun Steam sayfası buradan ulaşım.

Hogwarts Mirası

Games tarafından yayınlanan Hogwarts Legacy, temelinde bir RPG oyunu. 10 Şubat 2023 Kullanıcıların erişimine açılmaya büyücülük yönlendiriliyor oyun, daha fazla kullanımları çok koruyucu listeleri kendine yer bulmayı başarıyor.

Oyunun Steam sayfası buradan ulaşım.

Kırmızı Ölü Kefaret 2

Rockstar Games’in Batı Vahşi kasaba oyunu Red Dead Redemption 2, zaman zaman bu listede kendine yer bulmayı başarıyor.

Oyunun Steam sayfası buradan ulaşım.

Köpekleri İzle: Lejyon

ilk kez 2020 yılında yayınlanan Watch Dogs: Legion, Steam’e geçtiğimiz günlerde geldi. patronki oyunseverler, Londra‘yı kurtarmaya çalıştıkları bu oyunu sonuna kadar ilgililer gibi görünüyor.

Oyunun Steam sayfası buradan ulaşım.

PUBG: Savaş Alanları

PUBG: Battlegrounds, geçtiğimiz günlerde yayınlanan son güncellemeden sonra büyük ilgi gördü. Geçen hafta da bu listede yer alan PUBG: Battlegrounds’ın gelecek haftasında yapacağı performansı devam ettirecek merak konusu.

Oyunun Steam sayfası buradan ulaşım.

GTA 5

Yılların bir türü eskitemediği oyun olan GTA 5, bu hafta da en çok zamana girmeyi başardı.

Oyunun Steam sayfası buradan ulaşım.

Tom Clancy’nin Ghost Recon Kırılma Noktası

Yine Ubisoft‘un Steam’e yeni ürün oyunlarından Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, ilk olarak 2019 yılında sürülmüştü sürülmüştü. Tek veya çok oyunculu oynayabileceğiniz oyun, aynı yapımlardan sıkılanlar için bir tercih oldu.

Oyunun Steam sayfası buradan ulaşım.

Apex Efsaneleri

EA tarafından piyasaya sürülen Apex Legends, genel olarak PUBG rakibi bir oyun. Oyunun ücretsiz oluşumu, zaman zaman bu listede görmemize imkan tanır.

Oyunun Steam sayfası buradan ulaşım.

ölü boşluk

Dead Space aslında yeni bir oyun değil. Bu oyun ilk kez 2008 yılında Piyasaya sürüldükleri ve o zamanlar en çok konuşulan yapımlar arasında yer almayı başardı. Aradan yıllar süren ateşlemelerden sonra bizim teknolojilerine uyumlu bir şekilde yeniden uyarlanan Dead Space, daha ilk albümü dinlemenin 10. sırasına yerleşmiş durumda.

Oyunun Steam sayfası buradan ulaşım.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.