e
sv

TikTok Videolarındaki Logo ve Kullanıcı Adını Saniyeler İçinde Kaldıran Uygulama

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

TikTok’ta paylaştığı bir videoyu başka bir platformda paylaşmak isteyen kullanıcılar, video üzerindeki logo ile kullanıcı isimlerini edinmekte zorlanabiliyorlar. Bunun aslında birkaç saniyelik bir mesele olduğunu bildiğinizi mi düşünüyorsunuz?

Son dönemlerin en popüler sosyal medya platformlarından bir tanesi hiç şüphesiz TikTok. Her gün milyonlarca yeni içerik barındıran platform, pek çok viral içerik de ev sahipliği yapıyor. Hal böyle olunca sadece TikTok’ta değil, YouTube ve Instagram gibi platformlarda da TikTok videolarına denk gelebiliyoruz.

Ancak TikTok videolarını başka platformlarda paylaşmanın ciddi bir sorunu var. Öyle ki TikTok videolarında logo ile kullanıcı adının yer aldığı küçük bir bölüm bulunuyor. Bu bölüm bazı videolarda sabit olarak yer alırken bazılarında ise yer değiştiriyor. Şimdi sizlere, videolardan bu bölümü çıkarmanızı sağlayacak çevrimiçi bir hizmetten bahsedeceğiz. Bu hizmet, HitPaw TikTok Filigran Sökücü.

TikTok arkadaşlığından saniyeler içinde kurtulabilirsin

HitPaw TikTok Filigran Sökücü

HitPaw TikTok Watermark Remover, oldukça basit bir şekilde kullanılabiliyor. Yapmanız gereken tek şey burada Bulunan bağlantıya ulaşmak ve bir TikTok videolarının eskitme yapıştırmak. HitPaw’ın çevrim aracı video üzerindeki logo ve yazı kaldıracak, videonun geri kalan kısmı ise olduğu gibi bırakacaktır. İşlem sonrası videoyu indirebilir, başka bir platformda paylaşabilirsiniz.

Hitpaw

HitPaw TikTok Watermark Remover’ın en önemli yanı, bilgisayar, akıllı telefon veya tablet uygulama indirmeye gerek bırakmaması. Bir iPhone, Android telefon, tablet, PC veya Mac üzerinden herhangi bir internet tarayıcısını TikTok videolarını kullanarak temizleme yapabilirsiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.