e
sv

Türkçe Seslendirmeye Sahip Ücretsiz Oyun SYNCED’in Çıkış Dönemi Açıklandı

avatar

OyunHaberleri

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Seviye Sonsuz ve NExT Stüdyoları‘un yeni co-op tabanlı çevrimiçi aksiyon oyunu olan SYNCED’in bu yaz PC için çıkacağı duyuruldu. Ayrıca oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series X/S konsollarının geleceği ve bu platformlar için çıkış süresinin yakında açıklanacağı da belirtildi.

SYNCED, nefes kesen PvE ve PvP modlarına sahip ve oyuncular en büyük düşmanlarını, en büyük güçlerine dönüştürebilmelerini sağlayarak aksiyon türlerinden yeni bir soluk getirir.

Senkronize Konusu

SENKRONİZE, nanoteknolojinin medeniyetinin bel kemiği hâline geldiği dünyamızın yakın geleceğinde geçen, oynaması ücretsiz bir bilim kurgu aksiyon oyunudur. Yok olmak üzere olan medeniyetin kalıntıları arasında gezen nano makineler, türlerini devam etmek için sürükleyerek onları vahşi, yöneten Nanolar isimli yaratıklara dönüştürüyorlar. Bu kıyamet ortamında oyuncular, Nerva olarak bilinen değerli nano-enerji maddesini bulmak için Meridyen’i araştıran cesur birer Koşucu rolünü üstlenecekler. Oyuncular üç kişilik ekipler kurarak hem nano makinelere hem de diğer oyunculara karşı temponun hiç düşmediği PvE ve PvP maçlarda kıyasıya mücadeleye son veriyor.

SYNCED Nasıl Bir Oynanış Sunuyor?

English Seslendirmeye Sahip Ücretsiz Oyun SYNCED'in Çıkış Dönemi Açıklandı

SYNCED’in PvE dönemini üç kişilik Koşucu ekipleri olarak terk edilmiş çorak toprakları, istila edilmiş endüstriyel tesisler, karanlık mağaraları ve daha fazlasını keşfederek keşfederek Nano sürülerine ve güçlü düşmanlara karşı mücadele edecek, kaynak toplayacak ve Meridyen’i ele geçiren Nanoı hastalığına yavaş yavaş yavaş çalışacaksınız. PvP günleri ise diğer Koşucu ve Nanolarla kapışarak süre dolmadan ve Toplayıcı araçlardan haritadan çıkmaktan onları ele geçirmeye ve en fazla Nerva’yı toplamaya çalışacaksınız.

Koşucular PvE ve PvP dönemlerinde karakterlerini geliştirmek için kaynaklar elde tutma ve aynı zamanda güçlü silahların ve modların sınırlarını açabilecekler. Koşucular aynı anda iki Nano alabilecekler ve bunlar arasında geçiş yapabilecekler.

Yalnızca alt yazı değil, seslendirme olarak da Türkçe dil desteğine sahip SYNCED’ı Steam istek dinle gitmek Ayrıca oyun için yayınlanan son tanıtım fragmanını da aşağıdan izleyebilirsiniz.

SYNCED Yeni Tanıtım Fragmanı

Oyun Severlere Farklı Türlerden Eşsiz PC Oyun Önerileri
OYUN

Oyun Severlere Farklı Türlerden Eşsiz PC Oyun Önerileri

Malum yaz aylarına giriş yapıyorlar ve okullar açılışında. Yaz tatiline giriş yaptığımız şu günlerde ne oynadığım diye odaları bu kapsamlı içeriğimizde size de kendinize uygun oyunu bulabileceksiniz.

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.